Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Ovih dana me izrazito iritira reklama koja ne znam ni za sta je sa neke tri guske od koje jednu lik zaprosi na kraju. Samo sise doticne me sprecavaju da ne gadjam TV papucom kad krene. Podseca me na

.
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

...
Pa Konzum je :heart: Srbije, šta da ti kažem.Inače, EK se već ranije mrgodila zbog takvih slogana i kampanja jer nisu u skladu s pravilima slobode kretanja roba te forsiraju i favoriziraju domaće proizvode na račun ostalih. Vidim da se na to uredno oglušuje i tjera po svom, ne znam na koju foru.OT, mrzim sveprisutnu, suicide trigger, abnormalno iritantnu reklamu za jogurt Bioaktiv (opet Todorić :blush: ), koja se valjda emitira 76534987 puta dnevno, srećom kratka je, ali ništa manje "razgaljujuća". Mrzim.
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pink je upravo dao najsmesniju reklamu. Ovo mora da je neko iz web-a dobio naredbu da mora na sajtu da stoji da su najbolji... nekako.post-92-1236639820.jpgdo 55. godina. Neverovatno

Link to comment

klinja koji hoce da kaki kod Kace... zapeo pa to ti je... majka nema razumevanja pa se mali prkosno ote `e idem da kakim kod Kace!!` jedino mi je promaklo sta je toliko zanimljivo u Kacinoj klonji...

Link to comment
klinja koji hoce da kaki kod Kace... zapeo pa to ti je... majka nema razumevanja pa se mali prkosno ote `e idem da kakim kod Kace!!` jedino mi je promaklo sta je toliko zanimljivo u Kacinoj klonji...
upravo sam otvorila topik da bih ovo napisalatu reklamu treba zabraniti, ogavna je :frust:
Link to comment
klinja koji hoce da kaki kod Kace... zapeo pa to ti je... majka nema razumevanja pa se mali prkosno ote `e idem da kakim kod Kace!!` jedino mi je promaklo sta je toliko zanimljivo u Kacinoj klonji...
ja sam chula da ide da kaki kod damira. ko je sad kaca :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...