Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

ja sam pre nekoliko dana uzeo odlicne diadora, kao drugi par.

poleteo sam u njima, definitivno mi vise prijaju te starinske patike sa vecom petom u odnosu na ove moderne™ (nike pegasus sam vozio do sada).

 

1-G.jpg

Link to comment

Ma sve je to lepo i sjajno ali ja nosim uglavnom od 48.5 do 49 1/3, zavisno od proizvodjaca, i imam jako ogranicen izbor. Uzeo bih i sam neke Diadora, Asics ili slicne ali sta mi vredi kad oni ili ne prave vece brojeve, ili ih nase prodavnice ne drze.. Zato sam pitao za ove, poznata je marka pa sam mislio da je mozda neko koristio bas taj model.

Link to comment

a zivi nisu da ne stave beli djon, dokle vise.

 

meni nisu nikakav spektakl.

 

nanjusila sam moje nove patike, dolaze is salomon kuce samo da proverim broj koji nosim pa da izaberem.

Link to comment

kakve su rivjuz? 

neam oko za najk. sve do jedne su mi ruzne. mada su ove onako. al da su crne, s belim djonom. i da se ne vidi znak.

i meni su simpa jedne salomon, ove.

Link to comment

hm.... ne zbunjuj me :) moje te na koje sam bacila pik su x mission nesto. ne secam se da sam imala salomon patiku ikada tako da cu morati da je probam. meni ovakve patike sluze za svaki dan. slabo koristim drugu obucu a o vezbanju i trcanju da ne pricam

Link to comment

salomon "za svaki dan"? think twice.

 

nike je za ovaj epic gore ponudio (samo u usa?) ono sto nikad ranije nije: free 30 days trial, posle kojeg mozes da vratis patike od $180-$200 bez ikakvog objasnjenja (mogu biti prljave, usrane, ostecene, bez racuna - nista nije bitno). ili su se dobraano uplasili kako ce kupci reagovati, ili su celu running buducnost izgradili na ovom modelu. mora da je nesto od ta dva.

Link to comment

Danas izgurao nesto malo preko 4km, tek treci put ove sezone, prestanak redovnog fudbala koji smo spilali 2x nedeljno i zimske carolije su uzele danak mojoj liniji i kondiciji.

Link to comment

Ja trcao 4 puta u zadnjih 10ak dana, prvi put 3.4km, posle dva puta 6.75 i jednom 4.2... Zabrinjavajuce je koliko se raspadam, tempo na ovim duzim relacijama 5:13 oba puta u proseku, a to je bas bas lose u odnosu na pre. Tesim se samo dugom pauzom, valjda ce vremenom biti bolje.

Link to comment

Posle bar desetak godina 3 puta trcao (sa zenom) poslednjih 10tak dana. Posle eksperimentisanja, trim staza na Adi nam najbolja opcija. Nismo nista jurili, a ni ne mozemo :) Prvi put 5.5km, drugi put 7, treci najmanje jedva preko 4km. Brzina od oko 7-8 min/km,  jer pravimo dosta hodajucih pauza. Nije losa za pocetak :)

Link to comment

sredinom januara sam izvrnuo zglob i ukocio se na fudbalu, tako da sam se tek posle dva meseca vratio trcanju i aktivnostima.

 

dosad 5 trcanja. krenuo od 5,5, stigao do 7.9 i danas pao potpuno (2.5). bolela me leva noga, deo od zgloba do kolena. sve dosadasnje povrede su bile na desnoj.

 

ukljucio sam i psa od jutros, ali nije ona kriva za los rezultat. videcemo kako ce to ici.

Link to comment

jel imas psa koji je napravljen za trcanje? kako to ide, reci, pliz, bas sam radoznala, i ja sam u fazonu da jednog lepog dana trcim s svojom nerodjenom psicom.

 

 

bravo timmy i gdja timmy :)

Link to comment

posto je u pitanju mesanka, koja je najbliza pulinu, mada ima ponesto i od retrivera i ko zna koga jos (uzeli smo je sa njive), ne bi znao da li je "pravljenja za trcanje" ali voli da trci.

 

dok nismo izasli na zemunski kej trcala je na povodcu i tu je malo zatezala, kako smo izasli na kej trcala je u svim pravcima :) ali je blizu. ja inace vidim da ljudi trce sa svojim psima, i tu ima raznih pasa, od dalmatinaca do mesanaca. sve zavisi kako ga naucis. meni je sad takva situacija da ja moram da je setam ujutro. trcanje ce malo trpeti, ali nisam skroz prekinuo, videcemo kako ce biti za koji dan.

 

e da svaka cast timiju i gospodji, samo napred i polako. ne treba se opterecivati vremenom niti duzinom. napredak ce doci, samo nemojte da preskacete :)

Link to comment

@djuro... patike ceo zivot koristim svaki dan. sto bi salomon bile drugacije?

 

 

zato sto nisu dovoljno udobne. dapace, poznate su po svojoj krutosti (koja dobro dodje za trcanje u prirodi, gde je Salomon lider). 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...