Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

pa ja ne znam kako ovaj moj kalkuliše, redovno pokazuje 0.49L na 11 kilometara trčanja, 0.5L na dvanaest km, i, recimo, 1.2L vode posle 28 kilometara trekinga

Link to comment

Verovatno je do kilaze i svega, da... Ja sam visok 193cm i imam trenutno preko 95 kila, zadnji put 97, pa mozda zato vise i gubim. Evo kako je bilo danas, opet po jebenom suncu i usijanom keju:

 

https://www.endomondo.com/users/15969027/workouts/561340825

 

8.33km i izgubio kao 1.19 litara, a usput sam popio nepunih 0.75, prilicno ugrejane u flasici. Uglavnom, zakljucak je sledeci - ispod 5min po kilometru mogu imati samo ako budem trcao u 6 ujutru :D Ovo je jako jako zajebano, u 08h je vec 20ak stepeni i sunce tuce direktno u glavu. Na sve to, imam 4 puta penjanje uz stepenice gde trcim otprilike u mestu a vreme mi tece. Nekad trcao 4:50 prosek na 15km, a sad djoka... jebem ti starenje i neaktivnos'...

Link to comment

Kej nam je mnogo prometan u to vreme a i temperatura je definitivno veca nego ujutru, a i ne volim uvece da trcim, nisam navikao. Imamo onu stazu kod atletskog stadiona i tamo je do jaja u svako doba ali se uvece ne vidi dobro, plus ovi programi za merenje tamo nisu precizni jer ima mnogo drveca pa lazu za predjenu distancu...  :mad:

Link to comment

ovo je odlicna cena za boost. ipak, probaj ih obavezno negde pre nego sto ih kupis na netu.

ride 4 je malo siri napred, komotniji. 

probao ih u radnji pa ih narucio. sinoc trcao prvi put u njima i jako sam zadovoljan.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Trcao jutros 3km za 12 minuta i 13 sekundi, pod upalama od teretane jer sam prekjuce krenuo opet posle mesec dana pauze zbog ukocenja u ledjima. Kad istrcim 3km za 12 minuta tj. 4 minuta po kilometru, bicu nesto kao ajronmen na kratke distance :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...