Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Mislio sam da su Maps najgora Apple applikacija, ali Finder ih sve sije za kilometar.

 

Koji ameterski program, pa to nije normalno i to u godini 2023.  Ne otvara fajlove sa cloud applikacija, ne moze uvecati velicinu ikona kad dodajem attachmente na email, Alt Tab ne prebacuje izmedju fajlova, uzhas.
 

Link to comment
On 14. 3. 2023. at 13:22, ajgor said:

Da li je kogod kupovao Keychronove tRastature? Nosim se mišlju da pripremim rezervu za ovu moju Pro koja broji skoro 20 godina. 

 

Ja sam uzeo skoro i zadovoljan sam. Jedino sto mi malo smeta sto je visoka pa cu morati uzeti onaj palm rest.

 

 

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, bags said:

 

Ja sam uzeo skoro i zadovoljan sam. Jedino sto mi malo smeta sto je visoka pa cu morati uzeti onaj palm rest.

 

 

Malo su me najedili jer više ne šalju direktno u Srbiju, a Amazon zaobilazim zarad visoke poštarine, pa će paket stići u komšiluk gde šalju :D Neko vreme sam se nosio mišlju da iskeširam za Das Keyboard, ali Janezi koji su ih zastupali ih više ne drže, a i cena je bila baš ohohoho.

Link to comment
1 hour ago, ajgor said:

Malo su me najedili jer više ne šalju direktno u Srbiju, a Amazon zaobilazim zarad visoke poštarine, pa će paket stići u komšiluk gde šalju :D Neko vreme sam se nosio mišlju da iskeširam za Das Keyboard, ali Janezi koji su ih zastupali ih više ne drže, a i cena je bila baš ohohoho.

 

Ja sam porucio za Austriju preko Keychron.de ali salju direktno iz Kine. 2 nedeljen traje i oko 15 eura.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
On 16.3.2023. at 13:07, bags said:

 

Ja sam porucio za Austriju preko Keychron.de ali salju direktno iz Kine. 2 nedeljen traje i oko 15 eura.

Do petka predveče uskršnii popusti na Keychron.com

Link to comment

Dobio na poslu, admin user, obican user, apple store id user, tesko djubre.

Finder, tesko djubre.

Homebrew, mogu da osetim patnju tog coveka koji je na kraju odlucio da napravi isti.

Edited by djeneralche
Link to comment

Ako se još nekome iskida tanji kabl od punjača (a znam da vas ima:whistle:), zamena nije preterano komplikovana. Kabl na KP košta oko 1000 din, potrebno je rasklopiti punjač, zalemiti dve žice, sve sklopiti i to je sve.  

 

uS2V5x5.jpg

 

Ima i tutorijal:

 

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...