Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Draga Jabuka,idem na verziju 10.6.8 a rado bi da krenem na 10.7.4 (valjda)...skino sam ovaj combo update sa apple stranice pa me interesuje kako te sve hoda i da li neko ima iskustva sa tim sranjem. rado, i to vrlo rado bih da izbjegnem post apdejt zajebanciju ako ikako moze...fala

Link to comment

Je l probo neko magičnog glodara u varijanti sa nekim punjivim baterijama? Sad sam ga malo jače koristio u poslednje vreme, i mislim da ću morati da se otvorim, prvi ljudski miš napravljen u Kupertinu, CA.

Link to comment

jesam, al su bile slabašne pa sam ih brzo arčiou medjuvremenu bila neka akcija na MOL pumpi pa sam uzo 24 kom. od varte za simboličnih 600 dinžirekao bih da punjive brže istroši za oko 1/3 vremena nepunjivih

Link to comment

sad mi je lakse. ja trosim par alkalnih durasela na mesec dana i delovalo mi je da je to mnogo. izgleda da u redakciji neko krisom menja baterije (sumnjam na jedinu dobru sekretaricu) pa sam bio ubedjen da one traju duze a da sam ja kod kuce nervozniji nego u firmi i da mrdam i klikcem misa na nernoj bazi.u tastaturi mi traju 10 meseci do godinu dana. nepismen coek :(

Link to comment
Je l probo neko magičnog glodara u varijanti sa nekim punjivim baterijama? Sad sam ga malo jače koristio u poslednje vreme, i mislim da ću morati da se otvorim, prvi ljudski miš napravljen u Kupertinu, CA.
2000mAh - traju oko mesec dana, s tim sto misa ne gasim uopste i aktivno radi [u proseku] oko 6-8h dnevno.photontj.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...