Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

sredjeno hardverskim testom. pritisnes taster D dok dize sistem pre nego sto mu se upali ekran i udje u taj hardver test mod. posle 3 minuta je izbacio da je hardver OK i pitao da li zelim restart. kliknuo da i masina startovala kao da joj nista bilo nije.hvala jos jednom(pitao bih lenovo fanboia kako se ovo radi na lenovu al se bojim....)

Link to comment

Napokon :kralj:34j98qq.pngNe postoji više nijedan razlog za žal za Vinom. Dobro, možda još freecell :s_d:. Ako neka dobra duša ima sam taj programčić, rado bih ga posedovala.Inače, moj sledeći Mek (tamo negde na proleće 2014) sigurno neće biti Imac. Kada sam kupovala ovaj moj, tamo negde za Nikolu 2009-e, koštao je nešto malo jače od 1.000 evra. Sada košta 1.500. Zajebi. Mislim da će tada aktuelni Mac mini u najslabijoj varijanti sasvim dobro obavljati posao. Sestri ću dati ovaj, zadržaću tastaturu (ona neka koristi neku običnu), mek pacova nikada ni nisam koristila, kupiću neki monitorčić i to je to.

Link to comment
ovo, jeste da je malo viša cena, ali tvoje oči će ti biti do neba zahvalneprošetaj do nekog Apple-store i probaj
Имам iPad са ретином и кад упоредим са iBook-ом на којима сам у школи радио ја не видим драстичну разлику због које бих додао 500$ за такво задовољство. Но послуђаћу савет и има да пробам поново.
A što je ovo ovde kad ima ljaptop tema?
Што си битанга Снегуљице, крај семестра, оцењивање,нови експеримент, обневидео сам.... :unsure:
+1I ja se sinoć začudio, ali, ajd' kad je već čovek pitao...Inače, kad smo već na apple temi, jel' ima ovaj što braca nudi negde kod nas? Sad sam gledao, ne merm ga naći...
Захваљујем на одговорима и саветима, а и на чињеници да нисам брисан.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li je ovo normalno korišćenje memorije i da li je normalna temperatura kada je pokrenut jedan FF prozor (otvoren jedan tab) i jedan word dokument?2jif5d.pngqsnsk4.pngI koja je razlika između neaktivne i slobodne memorije? A kako pokrenem neki program, tako prosečna temperatura skoči za nešto manje od 10 stepeni i bude tu oko 40. Mislim, ne znam, možda je sve to normalno, ali je meni čudno.

Edited by kiki
Link to comment

Pa čudno mi je što jedan tab FF-a troši ovoliko memorije koliko troši, a i što se temperatura od trenutka kada ga aktiviram nakon nekoliko sati mirovanja, vrlo brzo popne za 7-10 stepeni. Pritom radim sa jednim tabom FF-a i jednim prozorom Word-a. Kao što rekoh, možda to i jeste normalno, ali je meni nalo čudno.

Link to comment

FF trosi onoliko koliko trosi. To jako zavisi od sadrzaja koji je u tom jednom tabu. Mozes da probas Safari ili Chrome (sa istom stranicom) da vidis da li su stedljiviji.Sto se tice temperature meni deluje ok (daleko ispod gornje granice), ali mozes da proveris da li si tu cisti i slobodni otvori za ventilaciju.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...