Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

kada uradim push celog library-ja na cloud (oko 12K pesama, sto traje vec poprilicno, zadnjih 3,4 dana- ne znam jel to normalna pojava)... , mogu slobodno da izbrisem mjuzu sa kompa? posto mi 80G muzike zauzima poprilicno prostora.

Link to comment

Yep, to sam i ja uradio, mada indirektno (bilo sve na NAS-u, iTunes malo pobrljavio, ja ga onda inicijalizujem kao novog i evo sve šljaka, muzika još nije obrisana sa NAS-a, ali samo što nije, čim mi zatreba malo mesta)Ne znam koliko ti je dobra upload veza, meni je trajalo jedan dan i noć koliko se sećam (oko 7K naslova - 55Gb), ali dobar deo je i našao

Link to comment

... Pa prvo je prebacio jedno 7,5k za manje od 2sata i onda stao...kontam da je prvo prebacio sve sto mu je poznato, ali sad uploaduje po 20pesama za sat vremena... Doduse imam puno mixova koji su poveći i ne bas poznati ali opet nesto mi to sporo...

Link to comment
el ne brinete sto sibate na oblak "kupljenu" muziku a ne kupljenu?
neda se ne lažemo, ceo iTunes match je smišljen kao sistem legalizacije već "kupljenog", u principu daj 25e i slušaj šta hoćeš, a ako možemo da te navedemo da ponešto i kupiš, još bolje
Link to comment
uhm, malo sam van toka, sta je iTunes match? I kakvih 25e?
pretplatiš se na iTunes match, to košta 25e godišnje, i sve svoje mp3 možeš tako da "legalizuješ", tj imaš ih u iTunes Store-u kao da si ih kupio, 256Kb kvalitet, bez DRMP.S. Ne fercera u svim zemljama zasad, detalji ovde... Edited by braca
Link to comment

pomoc.u potrazi za nekim starim fotkama prikacih na imaca stari, wd mybook 500 gb. zahvaljujuci tome sto neki grubi katalog arhive imam napisan na papiru nasao sam bez problema dogadjaj koji sam trazio.medjutim, sada mi se javlja problem. taj mybook disk je napunjen fotkama dok sam koristio pokojni pc. mac mi dozvoljava da citam i koristim fajlove sa njega ali mi ne dozvoljava da bilo sta pisem ili brisem sa njega?!? u propertisima za njega pise 'sharing & permissions: you can only read'. kako mogu da napravim ovaj disk upotrebljivim na imacu. disk je pun skoro do kraja od cega mi je potrebno 150gb, a trebao bi da obrisem nekih 350gb nepotrebnih podataka. da li je to uopste moguce bez gubljenja svih podataka na njemu?aj, fala unaprej svimap.s.mozda je pitanje bilo vise za opste probleme sa racunarima ali ja ga stavio ovde jer je problem, koliko ja shvatam, na relaciji pc-mac.edit: typo

Edited by foto
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...