Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

evo da se upišem: fotografija mi je za nepunih godinu dana postala fun, fun, fun ili u prevodu: sreća, sreća -radost :)ovo su starije fotografije, ali nisu mnogo: exif je prisutan. 07a.jpg06a.jpg

Link to comment
evo da se upišem: fotografija mi je za nepunih godinu dana postala fun, fun, fun ili u prevodu: sreća, sreća -radost :)ovo su starije fotografije, ali nisu mnogo: exif je prisutan. 07a.jpg
dobrodosao :) pa jos prvi post ovde.za ovu fotku ne mogu da se odlucim sta bih radije da je u fokusu: lice ili ruke/knjiga :)
Link to comment

slažem se sa tobom što se tehničkog momenta tiče (fokus) i pored toga ova fotka mi je izuzetno važna-draga u mom amaterskom bavljenju fotografije. razlog je ovaj čovek koji je sigurno putovao i nema problem da pozira i ne ponaša se nepristojno :) ako tako mogu da kažem. reagovao je strpljivo i kao da je navikao na kameru. naravno, svako ima pravo da kaže: 'neću!' ali ta opuštenost kod njega me je fascinirala.evo još jedna od skoro:04.jpg

Edited by photogazing
Link to comment
reagovao je strpljivo i kao da je navikao na kameru. naravno, svako ima pravo da kaže: 'neću!' ali ta opuštenost kod njega me je fascinirala.
pomislio sam prvo da te mozda nije video, ali kad videh 50mm u exif-u, bilo mi je jasno da bi to bilo malo tesko :)dobre su ove c/b, ima li nesto i u boji?
Link to comment

hvala Indy@micke ovu sam kačio sa jednom serijom na dz i verovatno si tamo video.@Indy ova prva je baš kool. lepo je komponovano. da je samo pruga i da pogled puca - bila bi obična. ali ova metalna 'kompozicija' joj daje okvir -zaokružuje je u celinu. treća me podseća na scenu iz filma '21gram' to je ona scena kada onaj momak čisti ulicu od lišća sa onom mašinom. (ako si gledao film) jeste da je u filmu kadar ispred nas, ovde je dijagonalno, ali eto, na to me je asocirala ova fotka. i ova poslednja isto ima taj filmsli efekat.

Edited by photogazing
Link to comment

super fotke, pg.nego, nadam se da je neko od silnih kreativnih beogradskih* forumasha napravio neke dobre fotke ovog kijameta koji je bio malopre.* ne znam jel padao grad jos negde ;)

Link to comment
super fotke, pg.nego, nadam se da je neko od silnih kreativnih beogradskih* forumasha napravio neke dobre fotke ovog kijameta koji je bio malopre.* ne znam jel padao grad jos negde ;)
hvala Alphons. da, zanimljiv je taj kijamet. koliko sam razumeo, samo je u centru bilo hevi. u novom beogradu nije bilo ništa. gledao sam studio-b izveštaj i prosto je neverovatno koliko je kiše palo na jednom mestu. 97656.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...