Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

E pa ja hoću pdf Ilustracija angry.gif
Mod on:Henrice, otvori Ilustraciju na ovom PDf-u :) . Molim ucesnike da, kada biraju fotografije koje ce da postuju, uzmu u obzir kvalitet do sada okacenih fotografija - jeste visok standard, ali zato je ovaj topik tako poseban. Mod off. Edited by CowBoy
Link to comment
1000 po duzoj starni je itekako dovoljno.
800 tops, rek'o bih. A preporučujem 600 (jer preko toga forum počinje aftomatski i ružno da zgužvava slike).
Link to comment
Mod on:Molim ucesnike da, kada biraju fotografije koje ce da postuju, uzmu u obzir kvalitet do sada okacenih fotografija - jeste visok standard, ali zato je ovaj topik tako poseban. Mod off.
dobra sugestija ali kako mi obicni ucesnici da sa sigurnoscu znamo da li su nam fotke ispod/po standardu topika ako ne procitamo komentar na odredjene fotke? :o u krajnjem slucaju mod funkcija bi na ovoj temi mogla da bude neka vrsta uloge urednika fotografije u foto casopisu na kome je odluka da li ce neka fotografija da bude objavljena ili ne sto je po meni mnogo razumnije resenje nego da ja stalno razmisljam da li su moje, ipak amaterske fotografije, po estetskim standardima ovog topika ili nisu. uostalom i u RL je svako slobodan da svoju fotku posalje na konkurs za izlozbu fotografije, redakciju francuskog Photo-a ili gde vec a na urednicima je da je prihvate ili odbiju. ja ne bih imao problem kada bi u tako shvacenoj ulozi moda na ovoj temi moje fotke bile brisane ukoliko mod oceni da su ispod standarda topika.@minjaeh, fotkati u najtvrdjem radikalskom jezgru u NBG (kraj koji je mal'tene sada ambijentalna celina/istorijski trag kraha jedne drzave koja je imala velike ambicije pa je i podigla te korbizijeovske blokove) na dan izbora, pa sad.. malo covek izgubi ravnotezu i osecaj :lol: Edited by Pontijak
Link to comment
dobra sugestija ali kako mi obicni ucesnici da sa sigurnoscu znamo da li su nam fotke ispod/po standardu topika ako ne procitamo komentar na odredjene fotke? :o
Jednostavno - kad poželiš da pošalješ 10 fotografija, izaberi npr. 2 najbolje i njih pošalji. Ne može niko da komentariše toliko puno fotki.
Link to comment
ma nije on mislio na tebe pontijak nego na leptiricu. 1600X1200?!?! Mislim , ne vjerujem da cemo svi odmah poskidati bas sve njene fotke i slati na printanje. 1000 po duzoj starni je itekako dovoljno.p.s. malo ti 'visi' ova zadnja.
Cemu ovaj zluradi komentar?
Link to comment
sto je zlurad?
Komentar glasi : "ne vjerujem da cemo svi odmah poskidati bas sve njene fotke i slati na printanje"Mozda sam se pogresno izrazila ali da je komentar bio na mestu, nije. Ja sam samo amater koji je mislio ...no nema veze. @ Indy sam rekla da cu smanjiti fotografije i ne vidim razloga za neko daljnje raspravljanje ?Uzivajte :)
Link to comment

@Indyslazem se sa tvojim misljenjem ali opet je u pitanju cista subjektivnost bez obzira ko koliko ima znanja i formalnog fotografskog obrazovanja. znas i sam da cesto coveku proradi sujeta pa pomisli da ima vise dobrih fotki tj da su sve najbolje :D (sto se meni vrlo cesto desi :D ) i naravno da niko nema vremena da komentarise svaku fotku, ok, cak se nema vremena u ovom brzom svetu da se napise kao komentar samo dobra fotka ili losa fotka i da tokom vremena svaki ucesnik na taj nacin stice osecaj za selekciju fotografija koje postavlja i bas zato mi je pala ideja o redefinisanju uloge moda na ovom topiku. uostalom, fotografija je na ovoj temi samo post - zar ne - istina u likovnoj formi i ne vidim nikakav problem da mod brise fotke koje ne zadovoljavaju po njegovoj oceni estetske kriterijume kao sto uostalom modovi brisu postove na ostalim temama kada procene da treba to da urade. naravno da sam svestan da bi se time moglo doci i do umnozavanja postova na moderaciji :D mada sumnjam, svi ucesnici ovde su u sustini vrlo svesni ljudi i ovo je jedna od najmiroljubivijih tema na forumu te mislim da se niko ne bi uvredio kada bi mu se kratko napisalo da odredjena fotka ne zadovoljava estetske kriterijume, ok, tu polazim od sebe prvo, da se ja ne bih ljutio da mi se to saopsti ili da mi se izbrise fotka/post.

Edited by Pontijak
Link to comment

@leptirica: nije bio zlurad. Sto bih bio zlurad? Samo sam htio naglasiti da nema smisla uploadati ovako velike file-ove ako se nece printati. Za gledanje na ekranu dovoljni su puno manji.

Link to comment
@leptirica: nije bio zlurad. Sto bih bio zlurad? Samo sam htio naglasiti da nema smisla uploadati ovako velike file-ove ako se nece printati. Za gledanje na ekranu dovoljni su puno manji.
Ne volim da se raspravljam oko sitinica, a ovo je sitnica. Odgovaram iz pristojnosti jer mislim da je ruzno ignorisati.Nisam znala, primila sam k? znanju i idemo dalje.OK?Pozdrav :)
Link to comment
kako je krenulo, vreme je za šok terapiju :)
Sto se mene tice: uspela ti je sok terapija. Mislim u pozitivnom smislu :) Usput sam pogledala i o ostale paunove i jedan mi se vise svidja od ovog postovanog. Na ovoj ovde me fasciniraju boje :)
Link to comment
...slazem se sa tvojim misljenjem ali opet je u pitanju cista subjektivnost ...
Blah blah blah... :rolleyes: aman to isto ti i kažem, iskoristi svoj subjektivni sud prilikom selekcije fotki. To je na neki način i smisao cele stvari.
Link to comment
Blah blah blah... :rolleyes: aman to isto ti i kažem, iskoristi svoj subjektivni sud prilikom selekcije fotki. To je na neki način i smisao cele stvari.
hahha joj i QQ :P nikako mene podrzavati da iskoristim svoj subjektivni sud :lol:img1080vt5.jpgBy pontijak Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...