Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

U, ovima su roletne temeljno propale.
to je bre dekadentna rusticnost kao stil, sta ti to, temeljno propale angry.gif :P ok, jos zemunskih prizora :) i javite ovde kada smorim sa fotkamaimg0879ky9.jpgBy pontijak
Link to comment

@Indy: Prvim komenarom one druge fotke, sam samo rekao da je onakva zanimljiva obrada dosta popularna trenutno. Sa raznim Photoshop filterima, koji se uglavnom primenjuju na portrete.. Eto.. :) @Minja: Ova zadnja baš dobra.. Odlična obrada.. Koja je priča iza fotke.. Lik je izuzetno zanimljiv za fotkanje..

Link to comment
@Grunf: Fotka je fenomenalna, ali mi je sken nekako loš.. Jel si to odavno skenirao ili nešto preko štapa i kanapa.. Btw, koliko je širok bio objektiv.. Tu bi bilo zanimljivo videti neki fisheye na delu.. :)
hvala :blush: lm, fotka je stara 10ak godina, skeniran negativ, koji je potpuno neuslovno drzan sve to vreme. objektiv je 24mm, film je cini mi se bio illford, 100asa Edited by Grunf
Link to comment
@Minja: Ova zadnja baš dobra.. Odlična obrada.. Koja je priča iza fotke.. Lik je izuzetno zanimljiv za fotkanje..
Hvala.Ma on i jos jedan tip su zabavljali rulju. Tip iza njih (crnac) je pjevao i svirao stvarno polako rege obradu Blondie 'Tide is high' a ovaj majstor i jos jedan obuceni kao Elvisi plesali i bacali Elvis poze. Bas su me nasmijali.
Link to comment
kad nitko drugi nece postati:
More sta cekas, daj jos:)odlicna fotografija, odlicna prica, odlicna kompozicija Edited by CowBoy
Link to comment

evo malo ohrida.inace pola fotki mogu eliminisati jer mi je ostao upaljen iso 400 i na jakom suncu :bolid:o1za9.jpgo1za9.99a6781d4a.jpgo2qp7.jpgo2qp7.ea6493415f.jpgo3kc8.jpgo3kc8.4c5bc7847a.jpgobratiti paznju na tiletovu slikuo4dp8.jpgo4dp8.124bf1dbfa.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...