Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Samo za mog prijatelja Indija :) 2525833672_2f20aff02c.jpgNadzorni odborps: verovatno uživate što me nema češće, ali kačenje po pola sata na forum me ubija :(

Link to comment
@mickesto samo za Indyja :o i meni se jako svidja ova tvoja fotka! :)
Hvala, a to s Indijanom je story na temu "crno/belo vs kolor"
Jesi li ti došao na ovaj forum da nam zadaješ domaće zadatke :thumbup: btw čime upucavaš ove fotografije, sorry ako si napisao, promaklo mi?
Oooo leteći holandez se vratio, a jel' ova fenomenalna sa stolica nagoveštava novi pravac Street Fightera ?Da ne bude da samo blebećem...2525800852_f43c2cf8ce.jpgfaces, faces, faces...
Link to comment
Jesi li ti došao na ovaj forum da nam zadaješ domaće zadatke thumbup.gifbtw čime upucavaš ove fotografije, sorry ako si napisao, promaklo mi?
ha! :D ček, ček. ako je stvarno kao što kažeš to i tako misliš (domaće zadatke) žešće cenim to kao kompliment. čini mi se da nikad neću moći da budem autoritativan. u smislu: "evo vam domaća rabota!" mogu kao zezanje i šalu, ali nikad ozbiljno to da shvatim. to ne znači da sam operisan od sujete <_< da ne smaram... piše ti u exif-u informacija koja se nalazi u fajlu (fotki) desni klik properties, ali verovatno nemaš add-on. evo, instaliraj ovo u slučaju da koristiš firefox. ovo je program koji čita exif fajl i svaki put kada klikneš desnim klikom na fotku, ispisaće ti informacije vezane za opremu i tehnički dodatak. u slučaju da si znao sve ovo, sori. :) klikni
Link to comment

molim. to_become_senile.gifpod utiskom sam Lotte Kestner aka Anna-Lynne Williams [Trespassers Williams] i njene prve solo ploče | China Mountain [2008 Self-Released] www.myspace.com i verovatno mi je zbog toga ovakva tema danas ispala:vrlo smirujuće i jednostavno. 01-4.jpg02-3.jpg03-4.jpg04-3.jpg

Edited by photogazing
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...