Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Ne, nije to kao sto izgleda :P Stvarno mislim da treba jedan "fotolog" tip topika na Chit chatu (nesto kao perspic, s tim da ne mora da bude, jelte, personal).

Link to comment
Molim da se smanje slike, ima nas sa sporom vezom. Fala. :)
eh bre Indy, pa kako spora veza u AU :o ili si vec na polinezanskom ostrvu? :lol: u tom slucaju divim se tvojoj snazi duha, ja da sam na polinezanskom ostrvu net i komp ne bih video od gledanja lokalnih, khm, etnoloskih radosti i lepota :P@leptirica :o ono nebo i oblaci, sjajno! - mal'tene kao nebo popodne posmatrano sa savskog keja na nbg :) ima puno vode u tvojim prostorima, to mi se svidja :) Edited by Pontijak
Link to comment
eh bre Indy, pa kako spora veza u AU :o ili si vec na polinezanskom ostrvu? :lol: u tom slucaju divim se tvojoj snazi duha, ja da sam na polinezanskom ostrvu net i komp ne bih video od gledanja lokalnih, khm, etnoloskih radosti i lepota :P@leptirica :o ono nebo i oblaci, sjajno! - mal'tene kao nebo popodne posmatrano sa savskog keja na nbg :) ima puno vode u tvojim prostorima, to mi se svidja :)
Slikano je kroz staklo iz unutrasnjosti jednog broda.Mene fascinira priroda i ti kontrasti :)Da, ima jako puno vode: kroz grad vijuga najveca ovdasnja reka, u samom gradu je vise manjih jezera a sam grad lezi na najvecem svedskom jezeru.
Link to comment

ma nije on mislio na tebe pontijak nego na leptiricu. 1600X1200?!?! Mislim , ne vjerujem da cemo svi odmah poskidati bas sve njene fotke i slati na printanje. 1000 po duzoj starni je itekako dovoljno.p.s. malo ti 'visi' ova zadnja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...