Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

@ Micke: nema primjedbi. DOF odlcan, kadriranje je mozda moglo bolje. Da je ono zelenilo iso beton.@maxividia: tri tjedna! Groza i jeza kombinirano, cestitke na pezivljavanju. Meni crko TV prije skoro mjesec dana i jos nismo uzeli novi, al kad je net riknuo, panika isti dan.

Link to comment
Micke, ovo izgleda sjajno. Superoštro, koji je to objektiv?Bila sam tri nedelje bez interneta. <_<
Nisi jedina ;) Meni su odjednom pukle sve veze pa sam bila i bez telefona jer imamo IP telefoniju.Ovo je snimljeno mobilnim telefonom pre neki dan. Obezbedjenje ubedjuje drogiranog tipa da se skloni:plrfs.jpg
Link to comment
@maxividia: tri tjedna! Groza i jeza kombinirano, cestitke na pezivljavanju. Meni crko TV prije skoro mjesec dana i jos nismo uzeli novi, al kad je net riknuo, panika isti dan.
Mi tri godine nismo gledali televiziju (izuzimajući filmove i serije koje smo downloadovali s neta). Sad, sticajem okolnosti, pošto imamo internet preko kabla, imamo i TV. Posle dve nedelje daytime programa osećam kako mi pada IQ. :mellow:@leptirica - da, nismo imali ni telefon. Uselili se u novogradnju. Ali to mi nije tako teško palo. Edited by maxivida
Link to comment
Ako jeste neka je moderator prebaci. Ja se jos snalazim na ovim stranama pa i pogresim :)
... pa, zapravo, i jeste - meni lici na snapshot, informaciju. Ovde uglavnom kachimo fotografije koje ispunjavaju uslov da su likovno interesantne. Dokumentarnost nije dovoljna.Neka fotografija ipak ostane ovde, za primer sta je snapshot:) Edited by CowBoy
Link to comment
Micke, ovo izgleda sjajno. Superoštro, koji je to objektiv?Bila sam tri nedelje bez interneta. <_<
Stvarno je zeznuto dve nedelje bez neta, ebeš TV:)
@ Micke: nema primjedbi. DOF odlcan, kadriranje je mozda moglo bolje. Da je ono zelenilo iso beton.@maxividia: tri tjedna! Groza i jeza kombinirano, cestitke na pezivljavanju. Meni crko TV prije skoro mjesec dana i jos nismo uzeli novi, al kad je net riknuo, panika isti dan.
Mislio sam na vaše opšte mišljenje i utisak za ove nedigitalne fotografije (ovde ih je još)2431400335_a6b507c310.jpgart?2434121535_6b9d9cdd8a.jpgkrivo i pravo2438651249_e448688049.jpg'oće l' kiša?Čime je fotografisano može se videti ovde :)
Link to comment
ha !promakao ti je covek na drugoj slici
promakao, tj. i dalje ne vidim. mora da je snesko belic s prve.majstorski edit: mogla bi tu drvenariju da ofarbas. Edited by Lancia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...