Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

A, sta kazes, ti "i dalje tvrdis"? To sto ti to i dalje tvrdis sigurno znaci da je tako. Lolz. Jos ako budes to ponovila koji put, bices jos vise u pravu. Mislim, da si barem pokusala da obrazlozis svoj stav... ovako si na tragu kreacionista i pobornika homeopatije.Silno bi zabavno bilo videti slicne prodavce tlapnje kako pogadjaju kojim je sredstvom koja fotografija (o kojoj nemaju nikakvih informacija) snimljena. Ima li koga ovde ko bi smeo da stavi i jedan jedini euro kladeci se u njihov uspeh? Ja ne bih. Dusa, my ass. Nesto drugo je problem: postoje stotine miliona ljudi sa foto-aparatima, 800% vise nego pre 30 godina, i 32.000% vise nego pocetkom XX veka (OK, procente sam lupio, ali sam verovatno ispod realnih vrednosti). Nikad nije bilo teze izdvojiti se iz tog apsolutnog okeana slika, a iz raznih razloga, izdvojiti se nekako moras. Kako se moje jedno zrno peska razlikuje od ostalih 8x10^27 zrnaca peska, koliko ih kazu ima u Sahari? Na moje se popiskila jedna bajna vila, znate... Ne moze to svako da primeti, a ni oseti.-----Pozdrav svima-----5725678013_04e962d012_z_d.jpg
Sjajno! A i fotografija je odlična! Očekujem da iz drveta izađu Hobiti...
Link to comment

@Indy: Jel si probao ono drvo u CB? Dusu dalo za konverziju ili CB film. Cisto da pohvalim novu Portru 400 i njene mogucnosti pushovanja na ISO 3200. :)6953989652_2649a598ca_z.jpgKlik na fotku za vece.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...