Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

kad odem na odmor ili negde odputujem napravim par snimaka i to uglavnom telefonom
Što dosta objašnjava jedan od mojih omiljenih fotografskih citata:“I am an amateur and I intend to stay that way for the rest of my life.” André Kertész_________________7293706384_5f91b1d0b4_c_d.jpg
Link to comment
primeri su rabljeni isključivo na posluposle 8 sati dnevno zajebavanja sa expozicijom, kompozicijom poslednje što želim je da se u slobodno vreme bavim fotografijom :) kad odem na odmor ili negde odputujem napravim par snimaka i to uglavnom telefonom
Kako mi je to poznato...i kako pizdim zbog toga....
Link to comment

Možda je ovo bilo ranije, ali u pitanju je novi edit.Snimljeno sa iPhone 4, u PS-u sa Nik Silver Efex Pro stavljen filter FILM TYPE Kodak ISO 32 Panatomic X. (To je uglavnom sve od obrade, dramatika je u celosti autentična).6020815677_57b740b19e_c_d.jpg

Link to comment
800dsc0092.jpg
ova je do jaja kad se gleda na malom monitoru, pa mora da se skrola gore-dole da bi se videlaa onda imas utisak da se zumira :)(na stranu sto je i kad se gleda ucelo bas lepa kompozicija horizontalnih i vertikalnih linija)
Link to comment
Slatko detence... :) Možda malo tvrdo svetlo?
Tnx :) Slažem se za svetlo, mada, posle nekog vremena je prestalo da mi smeta. Sunčeva svetlost je u pitanju, a zraci su baš u tim sekundama krenuli da prže promaljajući se kroz oblak i krošnje drveća. Par noćnih eksperimenata:Conspiratorsimg21861j.jpg140 and moreimg22001.jpgFirst, at lastimg22251.jpgCanon 400D, Helios 44M-4, Ligtroom 3.3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...