Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

indijo ovu sa ovcama kao da sam videla negde na netu da se sheruje/kopiramozda mi se samo urezala u pamcenje odavleali, moram da bacim naturscik hejt. fotke su mi bezivotne i to ne zato sto nema nikog zivog na njima (osim ovaca i osim ove poslednje sa kolima)

Link to comment
Indy, ova poslednja serija vrhunska!!! Najozbiljnije. Jedva cekam nastavak serije. Btw, ne mogu da provalim, jel digitalija?? :)
Hvala... jeste digitalac.Prima, možda ti ne prija obrada. Stavljen je (digitalni) crveni/narandžasti filter u Nik Silver Efex Pro. Što se nekad normalno i radilo (fizički tj. sa filmskim aparatima), posebno ako snimci uključuju puno neba.450dsc0007.jpg450dsc0025.jpg(Inače imam sve te fotke i u RAW formatu, pa nije isključeno da uradim i bolju i finiju obradu jednog dana kada se na to nakanim i/ili nabavim neki noviji Fotošop).
Link to comment

Sve sve ali ova....6895365421_8bfe664baf_z_d.jpgimao sam snažan poriv da lepim avatare forumaša na lica ovčica, ovo ste vi, tj. mi, ja sam tamo, ležim kraj osušenog drveta real life-a ušuškan u "sočnu travu" internet kamaraderšipa. :)

Link to comment

Lepi:) Bio sam se zabrinuo da će da pobegnu, pa sam se polako prikradao kroz travu - budno pazeći da nema koje zmije, pošto sam bio eksponiran u sandalama - i toliko sam bio bešuman da sam skoro zgazio na 1 zeca, koji je bio suviše brz da bih ga uslikao. :D

Link to comment
Prima, možda ti ne prija obrada. Stavljen je (digitalni) crveni/narandžasti filter u Nik Silver Efex Pro. Što se nekad normalno i radilo (fizički tj. sa filmskim aparatima), posebno ako snimci uključuju puno neba.
imas neki dobar izvor (sajt/knjiga/whatever) gde se moze nauciti o tome se radi konverzija kolor->cb?kad god sam to probao, bude totalno bezzivotno, sivo i muljavosto ukazuje da nesto radim vrlo pogresno :)
Link to comment
imas neki dobar izvor (sajt/knjiga/whatever) gde se moze nauciti o tome se radi konverzija kolor->cb?kad god sam to probao, bude totalno bezzivotno, sivo i muljavosto ukazuje da nesto radim vrlo pogresno :)
Evo ti mog internet-poznanika, teksaškog prikana Ted Forbesa u podcastu o B&W konverziji. (BTW. Preporučujem najtoplije i ostale podcaste, kojih ima buljuk, i skoro svi su korisni).http://theartofphotography.tv/episodes/episode-62-black-and-white-conversion/
Link to comment
Evo ti mog internet-poznanika, teksaškog prikana Ted Forbesa u podcastu o B&W konverziji. (BTW. Preporučujem najtoplije i ostale podcaste, kojih ima buljuk, i skoro svi su korisni).http://theartofphotography.tv/episodes/episode-62-black-and-white-conversion/
hvala!deluje super + prica brzomrzim podcaste koji se odvijaju brzinom puza
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...