Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

indyn.jpg[/url]Meni je ova savršena. Lens distortion svesno upotrebljen za stvaranje spooky atmosfere. Dok nisam počeo da se bavim renderima i 3d perspektivama, nisam bio svestan da je ovakav donji rakurs toliko upotrebljiv.Sve čestitke i za sakriveni mesec, a posebno za teksturu fasade i krova, to je svakako najveća vrednost fotografije. Minus za smoreno nebo(koliko kapiram, Indy je stara škola, jedan klik i malo adjustments-a, ništa lejeri, ništa maske, ništa brush); ja lično ne bih izdržao, garantovano bih ga zakomplikovao da isprati dramu na sceni. Znam da je to prčkanje u postprodukciji tabu za svakog ko se smatra ozbiljnim fotografom, ali mi iz 3d sveta uglavnom nemamo dovoljno rešpekta prema dokumentarizmu i uhvaćenom trenutku...
Link to comment

Hvala!EDIT. Aprile, nije da mi to nije palo na pamet... ali ne želim da previše ličim na ono što je danas 1 fashion.

Vidi, slučajno prvi od mojih flickr kontakata u streamu:6768381991_41f7ecb5dc_z_d.jpg

Edited by Indy
Link to comment
zivot na tvojim fotkama izgleda kao neki divni lenji letnji raspust. prosto mi dodje da uskocim u njih kao crno beli lik i sam razbijem neki od ponudjenih prozora, eventualno izbusim gume na mercedesu.
Link to comment
Sigišoara, Rumunija. Neverovatne boje, PS praktično nula (ako ne računamo auto levels).PB013616.JPG
Meni ovo liči na neki dobar render.Kako god, voleo bih da tamo popijem kafu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...