Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

I mene to zanima, kao i koju aplikaciju koristite za te liste(bilo bi dobro ako ima neka besplatna koja ima snimalicu).

 

 

Edited by DrIlic
Link to comment

Najbolja, ali nikako bespltana je TiVi Mate, ali može da radi na pet ip adresa istovremeno, pa možete da se dogovorite i platite zajedno, Druga najbolja je Duplex, ona je 1.98$ za godinu dana, Treća je SpartIptv, 5$ lifitime

S time što samo TiViMate radi sa Stalker portalom

Link to comment

SBB su stvarno šampioni lopovluka. Raskinem ugovor sa njima za Eon, isplatim sva dugovanja i bup prvi mesec nekorišćenja usluge stiže račun 1395 din. Ispostavlja se da je to račun za održavanje na ime gospodje koja mi rentira stan i koji je zaključen 2003. godine. Za te pare naravno ne postoji nikakav signal kablovske televizije niti sam priključak, ali eto - ugovor je ostao zabeležen na adresi i automatski su ga obnovili kada sam ja raskinuo moj. Naravno gospodju od 80+ moram lično da odvedem u neku od poslovnica da bi se raskinuo ugovor. 

Link to comment

Meni je fascinantan taj bezobrazluk i bezobzirnost prema korisnicima, čovek bi pomislio da će ih situacija sa mts-om (i državom) ako ne promeniti, onda korigovati, medjutim...

Link to comment
6 hours ago, ducca said:

SBB su stvarno šampioni lopovluka. Raskinem ugovor sa njima za Eon, isplatim sva dugovanja i bup prvi mesec nekorišćenja usluge stiže račun 1395 din. Ispostavlja se da je to račun za održavanje na ime gospodje koja mi rentira stan i koji je zaključen 2003. godine. Za te pare naravno ne postoji nikakav signal kablovske televizije niti sam priključak, ali eto - ugovor je ostao zabeležen na adresi i automatski su ga obnovili kada sam ja raskinuo moj. Naravno gospodju od 80+ moram lično da odvedem u neku od poslovnica da bi se raskinuo ugovor. 

Svašta , ovo prvi put čujem. Šta odrzavaju za te novce? Šta bi bilo da je staramajka preminula? Kakva glupost na kvadrat 

Link to comment

Pa pojma nemam šta, pitam ih preko call centra jel mogu ja za te pare da koristim bar TV preko kabla kažu ne može. Idem posle u random poslovnicu da se bar sit nekom najebem majke.

Link to comment
Svašta , ovo prvi put čujem. Šta odrzavaju za te novce? Šta bi bilo da je staramajka preminula? Kakva glupost na kvadrat 
Tako sam ja sa njima imao cirkus, oni su od IKOMa preneli ugovor koji je glasio na mog pokojnog ćaleta i sad ja hoću da prebacim na sebe i neka nesretnica na štandu krene da mi govori da ne može, da ja moram nekih 5 papira da donesem.
Ja kažem:
Čovek je umro, ja sad da prestanem da plaćam kako ćete da se naplatite? Dajte samo da prebacimo to je ta adresa taj je priključak...
Ona:
Ne ne ne ne može.

I onda sam bukvalno morao da joj kažem dajte šefa zovite...
Čovek skapirao da se usluga nastavlja i da se njima ništa ne menja da nema dugovanja i odobrio.

A i kad je taj dvovodišnji istekao bili su bezobrazni sa ponudom. I bilo je ćao...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Samo da prijavim da sam sinoć u poslovnici SBB naišao na jako ljubaznu i predusretljivu službenicu koja je zamolila menadžera da prihvate potpisanu izjavu gospodje vlasnice stana uz priloženu ličnu kartu pa sam uspeo da raskinem ugovor bez njenog ličnog dolaska u poslovnicu. Uz to je podnela i molbu finansijskoj službi da se storniraju računi za ovaj i prošli mesec jer usluga nije ni korišćena.

Zaključak - oprez sa kompanijom i njihovim forama kad se raskida ugovor, obavezno proveriti postoji li neki raniji ugovor na adresi (pošto oni to sami reći neće u 99% slučajeva). Takodje ako postoji problem rešenje je odlazak u poslovnicu i uzdanje u dobre duše koje tamo rade da su spremni da zaobidju truli sistem, preko call centra je sve nemoguća misija pošto ih snimaju i nema boga da dozvole bilo kakvo izuzeće.

  • +1 2
Link to comment
Quote

AT&T announces $43 billion deal to merge WarnerMedia with Discovery

Telecom giant AT&T announced Monday a deal to combine its content unit WarnerMedia with Discovery, paving the way for one of Hollywood’s biggest studios to compete with media giants Netflix and Disney.

Under the agreement, AT&T will unwind its $85 billion acquisition of Time Warner, which closed just under three years ago and form a new media company with Discovery. The deal would create a new business, separate from AT&T, that could be valued at as much as $150 billion, including debt, according to The Financial Times.

AT&T said it would receive an aggregate amount of $43 billion in a combination of cash, debt and WarnerMedia’s retention of certain debt. AT&T shareholders would receive stock representing 71% of the new company, while Discovery shareholders would own 29%, it added.

 

Xowkvci.jpg

 

KDq66vu.jpeg

 

https://www.cnbc.com/2021/05/17/att-to-combine-warnermedia-and-discovery-assets-to-create-a-new-standalone-company.html

 

Discovery naravno poseduje i Eurosport, koji nije američki brend pa stoga nije prikazan.

Edited by vememah
Link to comment

AT&T će svojih 79% u novoj kompaniji prodati ubrzo nakon spajanja. Navodno, Comcast (koji već poseduje NBCUniversal) želi da od AT&T kupi celokupan udeo. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...