Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

33 minutes ago, Jumanji said:

Da utvrdimo iako znam da je vec receno...eon moze preko bilo kog neta, cak i telekomovog?

 

 

 

 

Moze ali Telekom Vdsl ne radi bas najbolje.Pored toga sto su blokirani svi kanali UM i Fox kanali,premotavanje ide otezano.Mora vise puta da se gasi i ponovo pokrece.Nesto bolje radi preko MTS mobilnog ali preko vdsl-a radi najgore ubedljivo.Ja sam batalio gledanje preko vdsl.Nemam zivaca za to.

Link to comment
49 minutes ago, Frank Pembleton said:

United Media on Monday released the offer it made to the Telekom Serbia for the distribution of N1 TV and other programs by cable operators under the control of the state-owned telecommunications company.The offer says that United Media offered the distribution of N1 at a price of 0.4 Euro per user for a three year period, adding that the price is based on market conditions and the prices that Telekom Serbia pays for other channels.
“United Media AG, as the holder of distribution rights for the N1 TV channel, is inviting the Telekom Serbia AD operator and all operators linked to that company which are empowered to distribute media content in the Republic of Serbia (the Telekom Serbia Group) over the entire user base of all operators within the Telekom Serbia Group and the JP Posta Srbia (Serbian Post Office) – Posta NET to distribute the N1 channel on the territory of the Republic of Serbia.  



... Shiit has hit the fan...
 

a koliko je otprilike cena drugih kanala po korisniku ?

 

meni je iz nekog razloga u glavi cifra za eurosport ( ali bas odavno ) od 20-tak centi - naravno moguce je da sam prebacio nesto...tada je prica bila u kontekstu laganja ( na dole) oko broja korisnika

Link to comment

40 centi je teško dranje za news kanal čiji udeo u gledanosti se meri promilima.

 

U BiH su za Novu BH kao najgledaniju stanicu u državi tražili 60 pa drugi operateri to nisu prihvatili i izbacili su je iz ponude.

Link to comment
6 hours ago, vememah said:

40 centi je teško dranje za news kanal čiji udeo u gledanosti se meri promilima.

 

U BiH su za Novu BH kao najgledaniju stanicu u državi tražili 60 pa drugi operateri to nisu prihvatili i izbacili su je iz ponude.

Quote

 N1 TV and other programs 

 to je valjda za sve kanale u ponudi?

Link to comment

Naravno da nije.

 

Za sve kanale je nekad bilo 2 evra, sad je još više.

 

Quote

SBB-u nije problem da svoje kanale naplaćuje dva evra po korisniku

espreso.rs/vesti/ekonomija/362013/telekom-srbija-sbb-ugasio-kanale-rts-u-dijaspori-jer-nema-ogroman-profit

Link to comment

treba mi pomoc prijatelja - caletu lokalni provajder ukinuo sport klubove i ucinio mu veliku bol posto ne moze da gleda kkp (verovatno sam usvojen). sta da mu uzmem, video sam sbb kablovska da ima u ponudi sport klubove, takodje i total tv? kakav je kvalitet total tv, ima li to smisla?

hvala unapred!

Link to comment

Ili mu kupi eon sportski paket za 800 dinara, ali onda nema n1, novu i tako to, ili mu uzmi total za 1200 dinara mesečno, prvih 12 meseci 899

Kvalitetan je total, kao i svaki sat provajder (tu ne računam polaris)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...