Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Nema nista od dogovora,ko hoce sve sport kanale oba da kupi ili neki drugi vid kao na primer koddi preko alli expresa ili mozda nesto drugo,nisam upoznat koje jos imaju alternative.

 

Ove grupe su odvratne,monopolisticke,pogledaj sta ta UG radi po Bosni,no ovde sam na njihovoj strani,fantomska firma supernova,politika AV oko N1,zabranjivanje sirenja mreze po zemlji,prekopavanje kablova po BG,drzava koja kupi sve manje provajdere,prikazuje ih kao privatne,krsi zakon tako sto u svom vlasnistvu ima Arene sport,koje naravno ne da UG,da 200 milki nasih para za kopernikus,kad razmislis,sto bi oni dali svoj najjaci proizvod njima,kupi eon i vozi.

 

Da ne pricam o poskupljenju kablovske od 1 januara ili neobavestavanja korisnika da od 31 decembra istice ugovor sa UG,a nudis njihove kanale u paketima,pa sad masovni raskidi ugovora,ortak koji radi u mts poslovnici mi kaze da su za zadnjih 5 dana imali preko 500 raskida ugovora i da se prica da su krenuli maksimalno politicki da pritiskaju UG da da SK,novusport posto gube ozbiljnu lovu.

Edited by Bogotac
Link to comment
11 minutes ago, radisa said:

Interesantan pogled, vi nama da date SK, ali mi nećemo Arenu, jer eto, tako smo u mogućnosti...

 

Jadno...

Naravno da nece,tek bi onda pogubili korisnika i korisnika

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...