Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Lepo te čovek pitao za kapacitet celog transpondera u smislu bitskog protoka. Dao si mu netačnu informaciju i još se istresaš na meni, koji sam ti na to ukazao. :thumbdown:

 

bg3iyoU.png

http://www.saschateichmann.de/dvb-s.html

 

Koga zabole za modulaciju, SR i FEC, oni se određuju na osnovu onoga što je bitno, a to je - koliko kanala sa određenim protokom možeš da spakuješ na taj transponder uz zadovoljavajući prijem pomoću antene željene veličine.

Edited by vememah
Link to comment
3 hours ago, vememah said:

Lepo te čovek pitao za kapacitet celog transpondera u smislu bitskog protoka. Dao si mu netačnu informaciju i još se istresaš na meni, koji sam ti na to ukazao. :thumbdown:

 

bg3iyoU.png

http://www.saschateichmann.de/dvb-s.html

 

Koga zabole za modulaciju, SR i FEC, oni se određuju na osnovu onoga što je bitno, a to je - koliko kanala sa određenim protokom možeš da spakuješ na taj transponder uz zadovoljavajući prijem pomoću antene željene veličine.

 

Vehemah, zahvaljujem na postu,  na trenutak sam pomislio da sam se zbunio...  :nobles:

 

 

 

 

A u drugim vestima, kreću prenosi Premijer Lige na SK4K, prvi meč će biti Chelsea - Manchester City u subotu (u 18:30).

Link to comment

Kog datuma se vraćaju AMC kanali?

 

Sindža je na svom blogu najavio da SBB uvodi kanal Brainz. Šta je to? Neki gejmerski kanal ili?

Edited by Savic
Link to comment

De si bre, Sheareru...

 

 

Nemam pojma šta je to Brainz, ali ime ne obećava...  Reci mi, jesi prešao na EON Box, i ako jesi, kako ti se svidja SK4K i platforma generalno?

Link to comment

Pozz brate Jeremija.

 

Nisam prešao na EON, jer mi se ne plaća EON Premium paket, dok bi ovim srednijm EON Full paketom izgubio nekih dvadesetak kanala, jer ja imam Trio Gold + Super Set a na novim EON paketima još uvek nema Super Set promocije.

 

Takođe, nisam prešao na EON jer mi treba najmanje 10 metara kabla da dovučem od rutera do boxa koji bi bio u dnevnoj sobi, dok je ruter u spavaćoj, kako bi imao 7 dana vraćanja i napredne funkcije (YT, Kodi...)

 

Polako, nigde ne žurim. Kad EON preleži neke dečije bolesti, preći ću na njega.

 

Ako saznate kad ubacuju AMC kanale pišite.

Link to comment

Meni je prelazak OK pao pošto sam za istu cenu prešao sa Duo Gold Premium na EON Premium, znači sve je ostalo isto, samo sam sa 150/8 skočio na 300/15, dobio još jedan telefon/broj i SK4K + Cinestar Premiere Plus OD.

 

Moram da priznam da sam dosta zadovoljan uredjajem, i sa hardverske, ali i sa softverske strane, ima nekih sitnica koje treba da se poboljšaju (nedovoljan info o programu koji je u toku, pojedinačno podešavanje kanala kad su u pitanju jezici i slične stvari), ali je realno odličan i veoma funkcionalan uredjaj.

 

Javljam za AMC kanale čim krenu...

Edited by Jeremija
Link to comment

Hvala Jermija na opisu tvoje situacije. Javljaj za AMC kanale.

 

Inače, IMG je kupio TV prava za Premier League za još tri godine. U prethodnih devet godina Sport Klub je upravo od njih i kupovao TV prava za područje Balkana. I ove godine, tačnije 3. decembra, Sport Klub je ponovo aplicirao za Premier League. Nadaju se pozitivnom ishodu.

Link to comment

Ajd dok je poluvreme:

Vidim na SBB sajtu 

EON Paketi i EON TV 

ne kapiram jesu to razlicite ponude?

Kapiram paketi su paketi, kao ranije a EON TV je..?

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Ajd dok je poluvreme:

Vidim na SBB sajtu 

EON Paketi i EON TV 

ne kapiram jesu to razlicite ponude?

Kapiram paketi su paketi, kao ranije a EON TV je..?

 

 

Eon paketi su ti sa ovim novim EON boxom, dok ti je EON tv aplikacija već sad dostupna ako imaš bilo koji paket kod SBB-a (maksimalno 5 uredjaja).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...