Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

SBB otključao sve kanale osim HBO i Cinemax kanala. Novogodišnja prmocija do 15.01.  

 

Kanal Brainz koji će SBB uskoro ubaciti u ponudu je dokumentarni kanal.

 

Edited by Savic
Link to comment

Kad odem u sbb-ov Video klub i hocu da gledam neku seriju za koju mi trazi PIN, da li tu seriju mogu uvek da gledam ili samo dok traje ovaj promo period u kome je otkljucano sve?

Edited by Milosh76
Link to comment

Samo za vreme promocije.

 

 

12 hours ago, Skyhighatrist said:

Ni Android ni iz browsera...

 

Isto. Bio mi sinoć otac, hteo da mu uvalim laptop/tablet da gleda Zvezdu dok ja gledam nešto drugo...

Link to comment
19 hours ago, Jeremija said:

Radi li ikome mts TV GO zadnjih meseci (Android verzija)? Sve obrisao, instalirao  novu  verziju, ali samo konstantno dobijam poruku da je aplikacija prestala sa radom (iako se praktički nije ni pokrenula)? Pokušao preko SBB-ovog rutera, pomislio da nije u tome problem, pa pokušao preko mts-ovog, ali uvek se sve završava istim rezultatom...

 

12 hours ago, Skyhighatrist said:

Ni Android ni iz browsera...

 

Na Mi Box-u (Anrdroid TV) i Fire TV-u radi, na Chromu ne uspeva da otvori onu aplikaciju odakle pusta, sad vidim da iz Vivaldija (naslednik pok. Opere) hoce. U svakom slucaju to je neka Huawei-jeva platforma koja bas nije user friendly.

Link to comment
1 minute ago, Alec said:

 

 

Na Mi Box-u (Anrdroid TV) i Fire TV-u radi, na Chromu ne uspeva da otvori onu aplikaciju odakle pusta, sad vidim da iz Vivaldija (naslednik pok. Opere) hoce. U svakom slucaju to je neka Huawei-jeva platforma koja bas nije user friendly.

 

 

E, baš sam iz Chromea i probao, fino je znati da radi na Vivaldiju pošto već imam instalirano.

 

Na mobilnim i tabletu ne radi već mesec - dva, iako je do toga sasvim solidno funkcionisao.

Link to comment
SBB otključao sve kanale osim HBO i Cinemax kanala. Novogodišnja prmocija do 15.01.  
 
Kanal Brainz koji će SBB uskoro ubaciti u ponudu je dokumentarni kanal.
 
Na Totalu je sve otključano
Link to comment
1 hour ago, Savic said:

SBB otključao sve kanale osim HBO i Cinemax kanala. Novogodišnja prmocija do 15.01.  

 

Kanal Brainz koji će SBB uskoro ubaciti u ponudu je dokumentarni kanal.

 

 

 

Za one koji imaju sve kanale, stigli su i filmovi:

 

 

sbbgift201894scj4.png

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Jumanji said:
2 hours ago, Jeremija said:
 
 
Za one koji imaju sve kanale, stigli su i filmovi:
 
 
sbbgift201894scj4.png&key=9946e4aa4ef162a68057c962e44564a2d4311672a9f58cb6d041473b5a31fb2b
 
 
 

Los izbor bas.

 

 

Ajde što je loš, to je još i diskutabilno,  ali filmovi su praktično već deo Cinestar Premiere Plus paketa koji svi Premium korisnici imaju,  što znači, praktično, da ne dobijamo ništa.  :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...