Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

 
 
Eon paketi su ti sa ovim novim EON boxom, dok ti je EON tv aplikacija već sad dostupna ako imaš bilo koji paket kod SBB-a (maksimalno 5 uredjaja).
Pa nije
Eon tv je sada nezavisna aplikacija koju možeš da kupiš i koristiš van mreže, kao d3i
A da su zakomplikovali sa imenom jesu
Link to comment
8 minutes ago, renne said:

Pa nije
Eon tv je sada nezavisna aplikacija koju možeš da kupiš i koristiš van mreže, kao d3i
A da su zakomplikovali sa imenom jesu

 

 

E, čuo sam za to, ali nisam bio siguran da je počelo sa radom, pošto nigde nisam naišao na nekoga ko ovo koristi. Znači (van mreže) kao neka nova vrsta D3I, samo bez uredjaja? Ono što me interesuje (ako neko bude uzimao), je da li će biti ograničenja brzina, d3i je (ako se dobro sećam) bio zakucan na max 4Mbps.

 

 

Što se tiče zbunjivanja, čuo sam priču da su ovi EON boxovi originalno trebali da zamene d3i uredjaje, ali su se  onda planovi promenili...

Edited by Jeremija
Link to comment

E, i dalje stoji na poziciji 712 na IPTV - a dokle će, ne znamo. Meni realno (kad ga i ako ga ukinu i na IPTV-u) neće mnogo nedostajati, mada je uvek bolje gledati sportske prenose bez reklama...

Link to comment

Radi li ikome mts TV GO zadnjih meseci (Android verzija)? Sve obrisao, instalirao  novu  verziju, ali samo konstantno dobijam poruku da je aplikacija prestala sa radom (iako se praktički nije ni pokrenula)? Pokušao preko SBB-ovog rutera, pomislio da nije u tome problem, pa pokušao preko mts-ovog, ali uvek se sve završava istim rezultatom...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...