Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ima milion risivera, od 130 do 500€. U zavisnosti od broja tunera
A kanala onako gledljivih ima malo. Sport tv portugalsli, turski trt. Ima dosta feedova u 4k koji se lako mogu gledati.
Kao i.RTL UHd, formula i fudbal

Link to comment
29 minutes ago, renne said:

Ima milion risivera, od 130 do 500€. U zavisnosti od broja tunera
A kanala onako gledljivih ima malo. Sport tv portugalsli, turski trt. Ima dosta feedova u 4k koji se lako mogu gledati.
Kao i.RTL UHd, formula i fudbal

hvala

Link to comment

Ima li glupljeg re-brandinga od Srpske Naučne Televizije u Brainz? Uvek sam mislio da su samo zbog imena (koje je koliko-toliko atraktivno prosečnom Srbinu) i kupili tu televiziju (jer inače ništa nije valjala), ali, evo, sad su me demantovali. Kakvo bacanje para...   :isuse:

Link to comment
3 hours ago, Jeremija said:

Ima li glupljeg re-brandinga od Srpske Naučne Televizije u Brainz? Uvek sam mislio da su samo zbog imena (koje je koliko-toliko atraktivno prosečnom Srbinu) i kupili tu televiziju (jer inače ništa nije valjala), ali, evo, sad su me demantovali. Kakvo bacanje para...   :isuse:

Kakvi su "menađeri" koji odlučuju o ovakvim potezima, nije ni čudo... 

Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Kakvi su "menađeri" koji odlučuju o ovakvim potezima, nije ni čudo... 

+1

kod mene u jednom sektoru sve menađeri  sa privatnih fakulteta. degeni. a 1 je završio nekakav bizmis il slično na fakultetu u tutinu. još taj ne priča, on komunicira i malo malo ispali neku frazu na engleskom. drži se tako važno kao da od njega firma zavisi. 

Link to comment

Malo dobrih vesti, stigli su (u  EON video klub) Zauder i Nat Geo Plus katalozi.  :nobles:

 

 

Zauderov je (za novi katalog) impresivan i broji skoro 200 naslova, dok je Nat Geov oskudnijeg sadržaja, a i jedan i drugi su u HD-u.

 

 

 

Link to comment
7 minutes ago, maharaja said:

Može mali update u vezi SBB, za nekog ko nije bio tu dosta dugo @renne

 

- jesu li to ukinuli analogni signal? Ja sam to podelio i razvukao običnim koaksalcem na ostale televizore, a jedan ima digitalni. Čujem da nema slike na analognom.

- jel se može dobiti još koji risiver za dž?

- Tu je pre bio običan trio paket, telefon, kablovska, net, jel to sad mora da se menja?

Ono što ja znam oni tebi moraju da omoguće da imaš sliku na tim televizorima, e sad da li ćeš na svakom imati vraćanje unazad i te "napredne opcije" nemam pojma...

Link to comment

Ukupno tri tv-a su u igri. Možeš birati risiver ili Cam. Zavi centralu. Svima kojima je već ukinuta analogija sleduju besplatno risiveri

 

E: ne moraš da menjaš paket

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...