Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Spoiler

Screenshot_2018-12-12-20-44-49.png

 Preko aplikacije moj.sbb ima opcija promo dodatak i kada klikneš na nju ovo piše. Pitao sam ih preko twittera da li se ovo odnosi na HBO novogodišnju promociju i kazali su mi da misle da to nije za HBO, jer će za HBO pisati da je baš za HBO. 

 

Za šta je onda ovo? Možda za ostale kanale (Pink paket, ceo SK paket...). 

 

Zna neko?

Edited by Savic
Link to comment

Pa, to. Ovo je kažem sa aplikacije moj.sbb. 

 

Kada portal moj.sbb otvorim recimo iz opere, nema tog promo dodatka. 

 

Sačekaću 15.12. pa ću onda probati preko portala da aktiviram HBO kanale. 

 

Neki na twitteru mi kažu da su njima HBO kanali već otključani, jer su prethodnih godina oni preko portala moj.sbb otključavali HBO kanale, pa su im sad automatski otključali preko mac adrese. 

Link to comment

Sreća pa sinoć nisam kliknuo na link Dodaj još dobrih stvari na aplikaciji moj.sbb. (slika od gore). Slika se jutros iskristalisala i to je ustvari HD Maximum koji košta 1890 dinara.

 

BTW, od jutros su mi HBO kanali otključani. :-)

Link to comment

mojsbb.rs

pa televizija, pa onda ima uokvireno zeleno polje Aktiviraj HBO

Naravno, pretpostavlja se da je nalog na portalu već otvoren

Capture.JPG

Edited by renne
e:slika
Link to comment

Danas su mi konačno doneli EON.

 

Softver deluje mnogo bolje i radi mnogo brže nego D3. Ali... zašto su filmovi u video klubu SD? Da li stvarno ne može da se daljinac spoji na TV? Da li zaista nema mute dugme? Blah.

Link to comment

Vidim sad da su svi u kategoriji HBO OD. Ali kad odem u Pickbox imam smešno mali broj naslova. Ne znam gde nestadoše svi oni filmovi kojih je ranije bilo u video klubu?

Link to comment

Ranije je i SBB imao svoj video klub, a nudili su i filmove za iznajmljivanje, što će se (navodno) uskoro vratiti...

 

 

HBO OD je bzvz, ali kvalitet filmova na HBO GO je super (po meni trenutno bolji nego na samim HBO HD kanalima), a imaš veliki izbor naučne fantastike...

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...