Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Da, meni je to sasvim OK, strpljiv sam čovek.

 

Nego, zvali su me juče iz mts-a, imaju  dobru promociju za BOX 4 pakete, mnogo više mobilnog interneta nego ranije plus prvih šest meseci besplatno (plus neki dodatni tv kanali) za iste  pare koje sada plaćam; sve u svemu sasvim solidna ponuda, mislim da ću uzeti onu "plavu" verziju...

Link to comment

Šta mu ga znam. Meni je super EON. Dobio sam vraćanje svih kanala 7 dana unazad. Instalirao sam Kodi preko koga imam HRT 3 i Arenu sport, a non stop slušam sve nove tribine i medijske duele preko Youtubea. I to mi je sve došlo praktično za džabe preko kablovskog operatera...

Link to comment
2 hours ago, renne said:

Koji boksovi od par hiljada?
Pojasni pitanje

Oni kineski tv boxovi sto se vrti android, ima u gigatronu, oko 5 hiljada, plus je pun aliexpres, jel to sbb-ovo isto android? Interesuje me da li da uzimam ili ne, koja je razlika jer imam neki prastari sa aliexpresa.

Link to comment
3 minutes ago, djeneralche said:

Oni kineski tv boxovi sto se vrti android, ima u gigatronu, oko 5 hiljada, plus je pun aliexpres, jel to sbb-ovo isto android? Interesuje me da li da uzimam ili ne, koja je razlika jer imam neki prastari sa aliexpresa.

 

Da.

Link to comment
23 minutes ago, djeneralche said:

Oni kineski tv boxovi sto se vrti android, ima u gigatronu, oko 5 hiljada, plus je pun aliexpres, jel to sbb-ovo isto android? Interesuje me da li da uzimam ili ne, koja je razlika jer imam neki prastari sa aliexpresa.

Ali nema dvbc

Live ide preko kabla, premotavanje, i sve ostale stvari preko neta

E sad ako inače samo koristiš eon net preko nekog android boxa, onda za tebe nema razlike

Link to comment
23 hours ago, Tinman said:

Što će reći kad mi za par meseci istekne ugovor prelazim na novo sokoćalo.

 

Mislim da nema veze što ti nije istekao ugovor možeš da zaključiš nov, bar je tako bilo u  mom slučaju.

 

Inače što se Eona tiče, ko nema smart tv s ovim ga faktički dobija, i čak mi se čini da bolje funkcioniše nego u slučaju smart tv-a ali još nisam stigao da istestiram sve opcije. Kanale imam iste kao i pre (Duo Gold -> Eon Full Duo) manje-više, povećao se valjda broj HD kanala (inače na sbb štandu u Delta Citiju mi devojka koja radi prodala priču da bih u tom ekvivalent paketu trebao da dobijem i HBO paket i ja bih lenj da proverim pa sam blanko podneo zahtev, testiraću sledeći puta da li namerno ljudima daju falš info ili je nenamerno permutovala).

 

Btw gde je mute dugme na daljincu ako neko zna? I kako da instaliram taj Kodi, potpuno sam van tokova sa novijim stream varijantama... :sad:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...