Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

4 hours ago, Apollo Creed said:

Pa onda bolje da se prebacim sam, da uhvatim neku pogodnost...:dry:

Pogodnost ce ti biti 6 meseci pretplate po ceni koju sad placas, a posle cena koja je aktuelna... recimo moji matorci su placali 2499 a kad predju na Duo Silver bice oko 3000 dinara

Edited by Milosh76
Link to comment
17 hours ago, Milosh76 said:

Pogodnost ce ti biti 6 meseci pretplate po ceni koju sad placas, a posle cena koja je aktuelna... recimo moji matorci su placali 2499 a kad predju na Duo Silver bice oko 3000 dinara

image.thumb.png.fbb0dad335412a64b65aea28b0f54c85.png

 

i onda ti izađe ovakva akcijska cena (dole desno, zanemarite crni deo slike)

je l moguće od SBBa kupovati samo internet bez tva?

Link to comment

Oni su bili na IKOMu, a sad sam ubedio kevu da potpise za sbb zbog interneta koji je ocajan bio. Skocio je sa 10 na 40mbps, s tim sto jos nisam bio tamo da proverim sta su im zaista naplatili.

 

Ne moze samo internet kod sbb

Edited by Milosh76
Link to comment
23 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

sami će te prebaciti na odgovarajući sbb-ov. bar tako bilo kod mojih

 

19 hours ago, Milosh76 said:

Pogodnost ce ti biti 6 meseci pretplate po ceni koju sad placas, a posle cena koja je aktuelna... recimo moji matorci su placali 2499 a kad predju na Duo Silver bice oko 3000 dinara

 

Elem...posetom 2 sbb-ova šouruma zaključih da je cela ova igranka oko jebenog fiksnog fona. Naime, izgleda da su ovi mučenici u radnjama dobili direktivu da guraju one trio pakete ( sa telefonom), te mi je u obe poslovnice ponuđeno -u varijanti da pređem na Trio gold paket- 12 meseci po ceni koju sada plaćam, ostatak po toj ceni paketa od oko 3700. Dobio bih/zadržao HBO+Cinestar premium+Pink paket.:cool:

Što se tiče pravljenja da si mrtav i nastavka korišćenja ovog Ikomovog flat 3 paketa koji sada imam-rečeno mi je da oni ne smeju da me prebace na neki njihov paket bez mog odobrenja, da su eventualno moguće promene određenih kanala, ali da bih sigurno zadržao HBO i nastavio da plaćam sadašnju cenu. jedino što ne bih mogao da dobijem nikakavu dodatnu uslugu ( u smislu EON,premotavanje unazad, brži net i sl.).

Nema pojma šta mi je činiti, fiksni ionako ne koristim i Telekomu bzvz plaćam svaki mesec samo onu pretplatu, a opet zašto bih plaćao više kad mi ostaje HBo, net sa kojim sam sasvim ok, a nikakave druge prateće usluge mi baš i ne trebaju?:D 

Inače, operateri izgledaju vrlo retardirano,odavno nisam vodio debilniji razgovor...:cry:

Link to comment

Ja kod kuce imam njihov telefon (trio paket)...nikakvih problema nemam, apsolutno. Doduse fixni koristim vikendom da se najavim mojima za rucak i kad pozove neki smarac da reklamira neke budalastine, inace stoji i trosi bateriju i zovem zenu ujutro da ne zakasni na posao :D

Link to comment
23 hours ago, Apollo Creed said:

Pa onda bolje da se prebacim sam, da uhvatim neku pogodnost...:dry:

 

+1. Pitanje je koliko dalji otpor ima neki zdravorazumski smisao. Može se desiti da te u narednim mesecima po automatizmu prebace sa tvog IKOM paketa na neki SBB pandan paket, ali bez pogodnosti koje možeš sad da očekuješ, i onda ti preostaje ili da raskineš saradnju sa SBB-om, ili da imaš nepovoljan ugovor. 

 

Imaj u vidu da te kod SBB-a čeka ugovorna obaveza od 24 meseca i nešto jača cena, ali i neke kul pogodnosti koje nisu postojale kod IKOM-a (premotavanje kanala unazad, EON, Unifi). 

 

Koji si paket koristio kod IKOM-a? Ako si bio FLAT 3, onda razmotri SBB-ov Duo Net Gold. Pod pretpostavkom da si na FLAT 3 paketu i da ciljaš Duo Net Gold,  kad budeš pregovarao sa agentima SBB-a, traži im da ti daju šest meseci po 1990 dinara. To je deo njihove standardne ponude. Na taj način u naredne dve godine u proseku ćeš plaćati 2975 din. što je neznatno veći iznos od onog koji sada plaćaš. Takođe, traži im da ti do kraja UO daju gratis dva paketa koji se, inače, posebno plaćaju - HBO, Pink filmski kanali, Cinestar, CInemax itd. Ne brini, daće :) 

 

Btw, još jedna dobra stvar: ako mob. tel imaš kod Telenora, možeš da aktiviraš Superset, kojim dobijaš još neke dodatne pogodnosti (više minuta i neta u okviru Telenora, kao i dodatne gratis pakete u okviru SBB-a. Pogledaj na sajtu SBB-a šta se sve dobije aktiviranjem Superseta, mrzi me da kucam). 

 

Link to comment

mene su za sad prebacili sa Flat3, na nešto gde imam Eon, a na Eonu premotavanje u nazad 

 

na tv-u nema premotavanja jer imam karticu i ne bih je menjao zbog premotavanja, i da ga nema na Eonu  :sleep:

Link to comment

Ne plaća se. Odeš to TElekoma i prijaviš da želišp promenu operatera, i kažeš koji je operater u pitanju

Dalje ide sve po službenoj dužnosti. Za tri radna dana dobiješ broj kod SBB-a

Link to comment
3 minutes ago, Apollo Creed said:

Koja je uopšte procedura za prebacivanje fixnog sa Telekoma na SBB? Jel se plaća nešto za to?

 ne plaća se. mora da je tel(mts) i sbb račun na istu osobu, da su izmirena dugovanja prema sbb-u. zahtev možeš da podneseš i u šou rumu 

 

dobićeš sms kad završe prebacivanje tj kad broj budeu funkciji

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...