Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

41 minutes ago, renne said:
6 hours ago, Milosh76 said:
A umesto njih ce ubaciti sta? jos 200 Pink sranja?

Nick jr i Cinestar Humor, za početak

renne da li to znači da ja mogu da odem u sbb i  tražim raskid ugovora bez ikakvih nadoknada jer su ukinuli prograame koji su bili u ponudi u vreme kad sam potpisao ugovor?

Link to comment
2 hours ago, bradilko said:

renne da li to znači da ja mogu da odem u sbb i  tražim raskid ugovora bez ikakvih nadoknada jer su ukinuli prograame koji su bili u ponudi u vreme kad sam potpisao ugovor?

ne, ima stavka u ugovoru da ne možeš

jedino kod povećanja cena može

Link to comment

Čini mi se da su kod izbacivanja Ultre neki raskidali ugovore po tom osnovu? :unsure:

 

Planiraju li da ubace neki Disney kanal, eventualno sinhronizovan? Mislim da smo medju retkim zemljama gde skoro i da nema Disney sadrzaja...

Link to comment
šta treba da se uradi da bi prebacio tel priključak sa telekoma na sbb
Podneseš zahtev telekomu, odeš u sbb sa potvrdom i to je to
Nama su završili sve za dva dana
Link to comment
  • 2 weeks later...

Od svih priča da KKR kupuje srpski Telenor od Čeha Petra Kelera (tj. njegove PPF grupe) i već upravlja njime sad ispada da Čeh kupuje od KKR-a ceo United Group. Slim se ne spominje, ali svakako nije isključeno da Čeh na kraju zavalja sve njemu.

 

Quote

 

Kablovski operater United Group pregovara sa potencijalnim kupcima

PPF Grupa, koja je nedavno preuzela kompaniju Telenor, najozbiljniji je potencijalni kupac United Group, u okviru koje su SBB i regionalna televizija N1, navode izvori BIRN-a.

Dva izvora upoznata sa pregovorima tvrde da će ove nedelje biti obavljena serija sastanaka sa potencijalnim kupcima, a da bi potpisivanje ugovora moglo da se očekuje u septembru.

Osim već pomenute PPF Grupe, među zainteresovanim kupcima su i privatni akcionarski fondovi Cinven i BC Partners, o čemu je ranije izvestila novinska agencija Reuters.

Predstavnici PPF Grupe, kao i United Group rekli su za BIRN da neće komentarisati tržišne špekulacije.

United Group, čiji je većinski vlasnik američka investiciona firma KKR, posluje u šest balkanskih zemalja pružajući medijske, mobilne i kablovske usluge. U Srbiji u okviru United Group posluju kablovski operateri SBB i IKOM, Sport Klub, Total TV, kao i televizija N1 i produkcija GRAND.

Izvori BIRN-a smatraju da bi vrednost ove transakcije mogla da dostigne tri milijarde evra.

PPF grupa preuzela je kompaniju Telenor u Srbiji, Crnoj Gori, Bugarskoj i Mađarskoj u martu 2018. godine. Ukupna cena za preuzete kompanije bila je 2,8 milijardi evra, navodi N1. Ova multinacionalna kompanija u vlasništvu je češkog biznismena i milionera Petra Kelera.

 

https://kazitrazi.rs/kablovski-operater-united-group-pregovara-sa-potencijalnim-kupcima/

Edited by vememah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...