Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Slim je dosao do silnih para bas tim vestim obilaskom pravila i jahanjem na monopolu..Ovi nasi glodari bi mu uz podvriskivanje prodali i MTS posle, uz masne provizije, da frajer moze da zaokruzi sve telekomunikacije u Srbiji.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
6 minutes ago, vememah said:

Daj malo više o ovome, prvi put čujem tu tezu.

Kupio je neki Čeh, koji je usko povezan sa KKR... Tj, KKR nije mogao nikako da kupi, zbog animonopolske komisje, pa su se dogovorili da ovaj kupi, a da oni uprvaljaju...

 

Vidi, to je totalno neproverivo, ali, čovek koji mije to pričao, zna šta priča... AKo me on laže, i ja lažem vas...

 

9 minutes ago, SNARC said:

Slim je dosao do silnih para bas tim vestim obilaskom pravila i jahanjem na monopolu..Ovi nasi glodari bi mu uz podvriskivanje prodali i MTS posle, uz masne provizije, da frajer moze da zaokruzi sve telekomunikacije u Srbiji.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
 

Koliko sam ja razummeo SLim bi da kupovinom United Grupe zaokruži ceo Balkan kao svoju prćiju...

Link to comment

Pa ostaje MTS, kao vrlo jaka poluga protivu onoga ko bi da baci monopol ovde. Mozda je ovaj zakon o laksem raskidu ugovora sa mobilnim kompanijama jedna sitna ucena od strane establismenta u nas.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...