Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

10 minutes ago, levi said:

ali za prosečnog nezahtevnog korisnika kome ne treba premotavanje, CAM je idealan, jer nema drndanja  sa novim uređajima, daljinksim upravljačima itd 

to se slažem

Link to comment
5 hours ago, jugo said:

 @willow   mislim da si se zajebao.  CAM moduli imaju mnogo prednosti.  veca kontrola je na strani korisnika. Sa CAM modulom i dobrim STB  ili PCIe karticom mozes da snimas sadrzaj nekodirano. Takodje, posto nema povratni smer, SBB ne moze da te 'spijunira' odnosno belezi kad si  sta  gledao (piplmetar). CAM modul trosi manje struje (sto nije zanemarljivo globalno gledano). CAM daje i bolju sliku i mozes da sortiras kanale po svom nahodjenju.

 

 

Nisam se zajebao, matori, naprotiv. Gledano iz ugla mojih potreba, stand-alone dekoder (koji se, uzgred, takođe dobija besplatno od SBB-a) je znatno bolje rešenje od CAM modula.

Link to comment

Ne pokušavam, miki, nikog da zajebem. Razloge zbog kojih smatram da je stand-alone uređaj za mene bolje rešenje od CAM modula potanko sam obrazložio u nekom prethodnom postu. A kad CAM modul bude, recimo, omogućio ad-hoc "gledanje unazad" tv programa, možda promenim mišljenje. 

Edited by Willow
Link to comment
On 29.8.2018. at 10:07, Apollo Creed said:

 

 

Elem...posetom 2 sbb-ova šouruma zaključih da je cela ova igranka oko jebenog fiksnog fona. Naime, izgleda da su ovi mučenici u radnjama dobili direktivu da guraju one trio pakete ( sa telefonom), te mi je u obe poslovnice ponuđeno -u varijanti da pređem na Trio gold paket- 12 meseci po ceni koju sada plaćam, ostatak po toj ceni paketa od oko 3700. Dobio bih/zadržao HBO+Cinestar premium+Pink paket.:cool:

Što se tiče pravljenja da si mrtav i nastavka korišćenja ovog Ikomovog flat 3 paketa koji sada imam-rečeno mi je da oni ne smeju da me prebace na neki njihov paket bez mog odobrenja, da su eventualno moguće promene određenih kanala, ali da bih sigurno zadržao HBO i nastavio da plaćam sadašnju cenu. jedino što ne bih mogao da dobijem nikakavu dodatnu uslugu ( u smislu EON,premotavanje unazad, brži net i sl.).

Nema pojma šta mi je činiti, fiksni ionako ne koristim i Telekomu bzvz plaćam svaki mesec samo onu pretplatu, a opet zašto bih plaćao više kad mi ostaje HBo, net sa kojim sam sasvim ok, a nikakave druge prateće usluge mi baš i ne trebaju?:D 

Inače, operateri izgledaju vrlo retardirano,odavno nisam vodio debilniji razgovor...:cry:

 

Ja sam stari IKOM flat 2 paket (tel+kabl+int). Zvali su me već (u zadnjih nekoliko meseci, tačnije od juna) nekoliko puta njihovi call operateri i nudkali te njihove pakete. Jednom su me upecali na graničnom prelazu sa Makedonijom, kada sam krenuo na more :D .Ne bih ja imao problem da to prihvatim da je cena razumna, kao ova trenutna ikomova (oko 2.500-2.700 mesečno). Bitna stavka u tom razgovoru je baš to - ne mogu mi ništa dok ja ne potpišem. Međutim ovo "ne mogu mi ništa" traje, po rečima operatera, samo do juna 2019.g. kada će me prebaciti na neki od njihovih paketa. 

Još uvek vagam šta da radim, hteo sam da pređem odmah na MTS digitalu ali sam se predomislio kada sam video sport klub hd, hd1, hd2, hd3, eurosport hd i eurosport hd2. Ako bude status quo ovako stvarno do juna sledeće godine, neću da čačkam mečku. :rolleyes:

Moja lokacija je Voždovac.

Link to comment

Kopernikus radi digitalizaciju kanala,naravno,danas zakljucali vecinu,karticu za TV ne daju,dolaze sami da nameste,al kad oni dodju,verovatno nemaju dovoljno ljudi za to,tako da mozes ocekivati par nedelja bez tih kanala

Srbistan

 

Link to comment
11 minutes ago, DrIlic said:

KKR mora da proda sve svoje kablovske kanale u Sloveniji ako namerava da mu se odobri kupovina nacionalnih televizija Pop i Kanal A.

Zar to nije vec uradio u hrvatskoj da bi uzeo NovaTV?

Link to comment
12 minutes ago, DrIlic said:

KKR mora da proda sve svoje kablovske kanale u Sloveniji ako namerava da mu se odobri kupovina nacionalnih televizija Pop i Kanal A.

 

 

Zato što je sa tim televizijama kupila i njihove kablovske pakete...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...