Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

On 3.7.2018. at 11:11, Apollo Creed said:

Meni i dalje onaj Ikomov flat...tu mi je hbo, nemam sve sk...

 

sad sam čačkao po momsbb-u, da vidim šta su sve uključili, za nekadašnji Ikomov Flat 3 standard

 

Spoiler

sbb.jpg

 

mislim nisam još ništa dokupljivao, pravim se mrtav od prelaska

Edited by levi
Link to comment

Može mala pomoć, sugestije..

 

Do pre neki dan sam mogao da koristim IKOM CI slot za digitalnu televiziju, sada više ne radi, naravno. Ima samo analogna televizija.

Na IKOM sam koristio trio paket (fiksna telefonija/internet/kablovska tv) tzv FLAT 2 paket (znaju stari korisnici IKOM šta je to). 

 

Zovem ove iz SBB da vidim šta mi nude od opcija, a oni mi nude ovaj Trio Gold koji košta previše, 3.689 mesečno stim da bih prvu godinu bio po ceni sadašnjeg flat 2 paketa. Onaj trio silver je smešan za 3.389 din.

 

Gledam ponude preko neta i nađem orion paket triple plus za 2.599 ali pročitam gore šta kažu @Frank Pembleton i @renne  pa sam se totalno ubedačio :sad:

To je ovo:

https://oriontelekom.rs/triple-paket/

 

Preko interneta tražim dalje i vidim ovaj mts paket box 3 (fiksni, internet 20 Mb/s, digitlna kablovska) koji je malo skuplji :

https://www.mts.rs/privatni/box/cenovnik/aktuelna-ponuda

 

Šta preporučujete za tih nekih 2.500 - 2.800 din a da bude triple paket, a da valja? Šta ima od ponuda u Beogradu, Voždovac?

 

Želje:

internet - dosta mi je PRAVIH 20 Mb/s flat

kablovska - dosta mi je osnovni paket ali da ima makar arenasport 1

fiksni telefon - dosta mi je i samo prvih 100 minuta besplatno. iovako to ne trošimo toliko.

 

Ja hoću bez fiksnog telefona ali žena insistira na tom fiksnom pa hajde da vidimo, da li ima nešto da se uklapaju ove moje želje u prikazani cenovni rang?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ne radi. Jednostavno nestala slika pre neki dan.

Pokušao sam ponovo da instaliram kanale ali ne radi. Dva dana posle toga zove me neka žena iz njihovog call centra da mi ponudi njihove D3 pakete.

Daj podešavanja koja imaš na PM pa da vidimo da li će proraditi.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
18 minutes ago, BlackGeorge said:

 

 

Šta preporučujete za tih nekih 2.500 - 2.800 din a da bude triple paket, a da valja? Šta ima od ponuda u Beogradu, Voždovac?

 

Želje:

internet - dosta mi je PRAVIH 20 Mb/s flat

kablovska - dosta mi je osnovni paket ali da ima makar arenasport 1

fiksni telefon - dosta mi je i samo prvih 100 minuta besplatno. iovako to ne trošimo toliko.

 

 

mts box + hd paket(ako imaš hd tv) je 3300

 

nema pravih 20mbs, najčešće 18, al to valjda zavisi i od toga kolilo ti jezgrada udaljena od onog njihovog ormančića

 

izbor kanala je tja. iz tog razloga ja rabim njih i d3i

 

 

e

u tu cenu je uračunato i 72h gledanje i valjda još nešto

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
14 minutes ago, BlackGeorge said:

Ne radi. Jednostavno nestala slika pre neki dan.

Pokušao sam ponovo da instaliram kanale ali ne radi. Dva dana posle toga zove me neka žena iz njihovog call centra da mi ponudi njihove D3 pakete.

Daj podešavanja koja imaš na PM pa da vidimo da li će proraditi.

 

bilo je  ono njihovo uputstvo, ne mogu sad da nađem

 

kod mene je ovako

Spoiler

 

channel type - digital

search mode - quick

 

frequency 650000 khz

modulation 256 qam

symbol rate 6956 ks/s

 

 

ne znam šta je ovog baš bitno, ali znam da nije radilo ako  search mode nije quick

Link to comment
1 minute ago, levi said:

 

bilo je  ono njihovo uputstvo, ne mogu sad da nađem

 

kod mene je ovako

  Hide contents

 

channel type - digital

search mode - quick

 

frequency 650000 khz

modulation 256 qam

symbol rate 6956 ks/s

 

 

ne znam šta je ovog baš bitno, ali znam da nije radilo ako  search mode nije quick

E to.

Da, to su ista podešavanja i kod mene. Šta staviš za zemlju kod instalacije? Serbia, Other...? Bila je preporuka da se stavi "other" koliko se sećam.

Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

mts box + hd paket(ako imaš hd tv) je 3300

 

nema pravih 20mbs, najčešće 18, al to valjda zavisi i od toga kolilo ti jezgrada udaljena od onog njihovog ormančića

 

izbor kanala je tja. iz tog razloga ja rabim njih i d3i

 

 

e

u tu cenu je uračunato i 72h gledanje i valjda još nešto

 

Tenks za preporuku.

Pa dobro, onda je možda najbolje da idem na tih 20 mbs ili za 100 dinara više na 50mbs. Imam HD tv. Odlični osnovni model 32pht4032 Philips sa IPS panelom. Slika strava i na SD kanalima koje sada nemam. :sad:

 

Da li ima neki popust-akcija za njihove korisnike mobilne telefonije koji su uzeli postpaid paket, poput mene?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

@BlackGeorge možda možeš taj paket da prebaciš na box 4(tel, mob, tv, web)

 

za 4god jednom mi je riknuo ruter i to su vrlo brzo zamenili, podrška im je manje više ok

 

 

a za paket i popust, obidji neku njihovu poslovnicu//štand pa proveri šta nude

Link to comment

nemaju. sport klub/n1 imaš na sbb, a arenu na telekomu

 

:sad:

 

 

na ovaj telekom paket možeš da uzmeš d3i pa da imaš i arenu i sport klubove, mislim da je to najpovoljnina opcija ukoliko želiš da imaš i arene i sk-ove

 

al to je još 1090 din

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...