Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ne bih da zvučim pesimistično, ali ovo se već godinama najavljuje, a onda se na kraju izjalovi. Mislim da sam još od 2011 čekao neki dogovor, a od toga ništa. Na kraju mi prošle godine dosadilo da čekam, pa sam uzeo kod Telekoma Superbox kad je bila neka akcija sa besplatnim mesecima/HD kanalima/lokalnim razgovorima.

 

 

Ali, super ako uvedu, iako meni lično ne treba (pošto već imam i jedno drugo), bilo bi lepo da svi koji žele imaju mogućnost da prate i Arene i Sport Klubove.

 

 

 

 

Inače, oglasio se i Diskaveri povodom slučaja sa mts-om:

 

 

 

sada01uf8.png

Edited by Jeremija
Link to comment

Ne bih da zvučim pesimistično, ali ovo se već godinama najavljuje, a onda se na kraju izjalovi. Mislim da sam još od 2011 čekao neki dogovor, a od toga ništa. Na kraju mi prošle godine dosadilo da čekam, pa sam uzeo kod Telekoma Superbox kad je bila neka akcija sa besplatnim mesecima/HD kanalima/lokalnim razgovorima.

 

 

Ali, super ako uvedu, iako meni lično ne treba (pošto već imam i jedno drugo), bilo bi lepo da svi koji žele imaju mogućnost da prate i Arene i Sport Klubove.

 

 

 

 

Inače, oglasio se i Diskaveri povodom slučaja sa mts-om:

 

 

 

sada01uf8.png

Meni ovo malo smešno, pozivaš gledaoce da zovu i spamuju operatera zato što se niste dogovorili.

Meni izgleda kao da su se preigrali pa sad kmeče...

Link to comment

@ Frank Pembleton

 

Onomad, kad su Arene išle u SBB-u devet meseci, sam bio pretplaćen na njihov paket, ali tada su imali vrlo dobru ponudu. Recimo, imali su Špansku Primeru. Ne kažem da im je danas ponuda loša, ali je lošija nego onomad.

 

Bio bih zadovoljan i sa Arena Sport 1 u start paketu.

Link to comment

U principu, mnogi su i uzeli mts zbog ovog diskaveri paketa, i sad - prc ...

 

I treba da ih spamuju svi nezadovoljni, jer nisu ovo kupili ...

 

Ponuda se strašno razblažuje. Arena sport, recimo, ima čak pet kanala, a možete da proberete sve manje atraktivnih sadržaja ... Kome treba i 200 kanala, ako 50-ak čini pink đubre, ili kanali koji na smenu verglaju iste programe ...

Edited by stoka
Link to comment

Nije samo to mts izbacio u zadnjih godinu dana, kada sam ga ja uzeo imali su Disney XD i još neke HD kanale koje su u medjuvremenu izbacili iz ponude. Ne bih da budem vulgaran, pa stajem ovde...

Link to comment

Meni ovo malo smešno, pozivaš gledaoce da zovu i spamuju operatera zato što se niste dogovorili.

Meni izgleda kao da su se preigrali pa sad kmeče...

Svojevremeno je Zeljko Mitrovic imao istu taktiku kad je hteo da se uvali na SBB

 

Samo sto je on angazovao i vojsku botova da glumi nezadovoljne sbb korisnike po forumu i fejsbuku. Jedva se odbranismo od skotova.

Link to comment

Meni ovo malo smešno, pozivaš gledaoce da zovu i spamuju operatera zato što se niste dogovorili.

Meni izgleda kao da su se preigrali pa sad kmeče...

 

 

Pa, nisam siguran, ista situacija je bila u Britaniji, sve sa pisanjem po Twitteru, a onda je na kraju Sky ipak popustio. Jake adute ima Discovery, ne samo ove opšte gledane tematske kanale, već i npr. prava na Grand Slamove za čitavu Evropu, računajući i ostrvo, Olimpijske Igre, itd..

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...