Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Kudos za SBB i digitalizaciju, navratio deran, ubacio neku magičnu karticu u moj 'drugi' tv, i odjednom eto HD digitalije i tamo, mesto musavog antenskog analoga. No fuss!

Link to comment

Navataj ti derana da ti donese risiver umesto te kartice. Ovako nemas catch up(vracanje vecine programa od prethodnih 72 sata)

 

Zreli su za Strazbur ... 

 

 

+1

 

Istekao mi kredit na mobilnom i obrisase ga istog sekunda. Kad sam sutra dopunio samo dopuna na racunu.

 

Petnaest godina (ako ne i vise) imam taj broj kod njih al mi se cini da je doslo doba da se rastajemo. Moram da vidim da li mogu da ga prebacim kod Telenora pa da mozda uzmem onaj superset.

Edited by katamaran
Link to comment

Navataj ti derana da ti donese risiver umesto te kartice. Ovako nemas catch up(vracanje vecine programa od prethodnih 72 sata)

 

Za to imam drugi TV sa risiverom, a ionako koristim svake prestupne, iako jes korisno. Da povežem risiver sa ovim "malim" TV mečku bih rodio, polica skrojena oko njega, neka ga tu zauvek...

 

A i sumnjam da bih dobio "veliki" risiver, mislim da za drugi TV daju neku mini varijantu, nisam siguran da i tu ima vraćke.

Link to comment

Mali radi sve isto kao veliki :)

 

Meni na jednom televizoru odavno mali (jedina mana sto nema modem pa je kablom zakacen na ruter) a skoro su mi i na drugom zamenili v 2.0 nekim malisom. Sve isto rade al ovaj najnoviji nema sat  :cry:

 

edit: mislim da je malisa (sekundarni/slave) 2100 a za master su mi valjda uvalili ovaj 3121

http://sbb.rs/televizija/tv-oprema

Edited by katamaran
Link to comment

U besplatnoj digitalizaciji drugog i treceg tva daju d3 mini ili d3 cam i ne placa se d3 kuća. to su bazicniji uredjaji (jos manji od 2100) i na njima nema 72h u nazad, vod i sl. Za sada je to aktuelno u ns i mislim altina ili tako negde. mislim da ce redom da idu i da ukidaju analogni signal svuda, jer on ipak zauzima dosta opsega a i imace bolju kontrolu divljaka. Ne znam koja će politika biti za veće uredjaje, verovatno će se plaćati samo jednokratno uredjaj a mesečno ce biti dž.

Link to comment

Ja ih cimao evo sta su mi odgovorili:

 

 

Zdravo Vladan je. Delimično sam ti odgovorio i na wall-u. Digitalizacija je započeta u Novom Sadu i korisnici dobijaju u okviru akcije D3cam ili D3mini uređaj bez dodatnih troškova za sve dodatne tv aparate koje imaju priključene na kablovski sistem. Naravno, maksimalni broj tv aparata je 3 po jednom korisničkom ugovoru.
Link to comment

Sticajem okolnosti osuđen sa u nekom narednom dužem periodu na IKOM :isuse: hoće li ga malo srediti sad kad ga je uzeo SBB, da se nadam ili da tražim alternativu?

Ja koliko sam čitao za oko metar dana preuzimaju SBB programsku listu...Ali sa tim valjda stiže i poskupljenje

Naravno sve je to nepouzdano

Link to comment

Sticajem okolnosti osuđen sa u nekom narednom dužem periodu na IKOM :isuse: hoće li ga malo srediti sad kad ga je uzeo SBB, da se nadam ili da tražim alternativu?

 

  :cry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...