Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ne.

 

Nema tu uopšte interneta, IPTV koristi isti protokol, ali je u pitanju druga, zasebna mreža preko iste parice.

Edited by vememah
Link to comment

na iptv ima novih 5 rts-ova, ko da ona dva(tri) nisu dovoljna

:isuse:

 

na 115 rts život, 116 rts drama, 117 rts kolo, 118 rts trezor, 119 rts muzika

Link to comment

Već sam pisao o tome na drugim forumima, ali ovi kanali su totalno amaterski za jednu državnu televiziju, i 90% vremena bukvalno puštaju isti sadržaj koji je išao pre tridesetak godina, samo su sad te iste Betamax kasete još otrcanije.

 

 

Pretpostavljam da se radi o tipičnom presipanju šupljeg u prazno gde će država preko Telekoma finansirati RTS, tako što će ovi prvi staviti u svoju "ekskluzivnu" ponudu ove jadne playlist kanale, a ovi drugi zauzvrat dobiti solidnu nadoknadu.

Edited by Jeremija
Link to comment

Ne.

 

Nema tu uopšte interneta, IPTV koristi isti protokol, ali je u pitanju druga, zasebna mreža preko iste parice.

 

A kako inače koristite internet na smart televizorima? To se poveže sa ruterom ili šta? Pretpostavljam da je potrebna neka baš jaka konekcija (50 mb/s) da bi se gledali hd kanali preko interneta?

Link to comment

hvala vemenah. naravno, hvala i rene (mada mi se vise svidja ovo sto mi vemenah rece).

znaci tetka ce da dobije ugovor na 24 meseca (jer je tako moglo pocetkomm decembra) za 567 kinti, a posle toga neka se vrati i na FTA. 13500 din za 2 godine IPTV je veoma fini dil.

e, da, ja veoma srecan sa trezor kanalom, a nadam se da ce na onom drama kanalu nekada zaziveti tv drame sto su nekada isle ponedeljkom u 2000 u vreme sfrj. to je neka moja zelja pa mozda mi je rts i uslisi.

 

hvala vam svima. telekomu, racunaj na 567 kinti od moje tetke mesecno.

Link to comment

^Sad uglavnom svi televizori imaju wifi risiver, ali kabal u ruter je svakako uvek najbolja opcija. 

Što se tiče konekcije, ne treba ni približno toliko. Netflix kaže 5 mbps za full hd, a čak i 4k ne zahteva više od 25.

Edited by Ruxin
Link to comment

na iptv ima novih 5 rts-ova, ko da ona dva(tri) nisu dovoljna

:isuse:

 

na 115 rts život, 116 rts drama, 117 rts kolo, 118 rts trezor, 119 rts muzika

Pa, to ti je kao i PrvaWorld , PrvaMax , PrvaPlus ....
Link to comment

A kako inače koristite internet na smart televizorima? To se poveže sa ruterom ili šta? Pretpostavljam da je potrebna neka baš jaka konekcija (50 mb/s) da bi se gledali hd kanali preko interneta?

50 mb/s, je cca 6.25 Mb/s, to je optimalno za hd

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...