Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Ja popodne letim za BER nekim 737-800 (ly-beg) bogtepita ko time leti. Eno ga u TGD sad. 

Plane and crew by Klasjet for Airserbia

Litvanci, a taj LY-BUS je wet lease za JU


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
2 minutes ago, jms_uk said:


Plane and crew by Klasjet for Airserbia

Litvanci, a taj LY-BUS je wet lease za JU


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Da zbunilo me je sto lnternet za taj ly-bus kaze inoperative 

Link to comment

I juče je isti bilo hororično na Tesli. Mislim da nije bilo toliko otkazivanja, ali na vreme (+15min) nije poletelo više od 5% letova. Gde je većina odložena za 1-2h. Mada je bio neki Skijatos koji je bio planiran za 5 sati, pa otišao oko podneva i sl.

 

@jms_uk jel postoji neki dodatni korak koji mogu da uradim povodom nedospelog prtljaga, osim sačinjavanja Reporta za izgubljeni prtljag?

Link to comment
5 hours ago, jms_uk said:

Na zalost, ne.

I ja malo pre to uradih na LHR, kazu donece sutra u ofis.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

 

Dobra i korisna stvar je ovaj AirTag - vidim da je stigao kofer na Heathrow.

Link to comment
3 hours ago, Shan Jan said:

@jms_uk kako smo dosli do toga da AirSerbia lizuje toliko letelica i toliko operatera lete u njeno ime umesto da tera svoje avione?

U sredu sam u Istanbul doleteo DAN Airom , YR-JUL,  Rumuni, samo maramica na sedištu, dve Noblice i flašica vode su Airserbia.

A evo sedim u hotelu i čekam let u 5 ujutru jer je moj let IST-BEG u 21 otkazan.

Stvarno su prsli, nadam se da je to predznak nekog drugog prsnuća.

Link to comment

Samo da prijavim da su nas ovi simpaticni Litvanci sinoc vrlo na vreme spustili u Berlin. 
 

Interesantno je ovo pitanje sta se desava. Meni se cini da air serbia zaista ima sansu da raste jer mi se cini da je trziste tu, ali nema nikog skolovanog sa tri grama mozga ko se pita, da napravi koncept kako i gde ce da se raste i pre svega sa kojom flotom. I onda se stihijski, pre svega leti, radi taj wet lease. Nego kad preCednik kaze Cikago, onda Cikago.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...