Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

problem je u tome što nisam sigurna da li uopšte da kupujem lap top ili da se držim deska.
Po meni je desk uvek bolji izbor.Sta god da kupujete gledajte prvo u Emiju jer su jeftiniji od drugihhttp://www.emmi.rs/naslovna_stranica.1.html
Link to comment
Po meni je desk uvek bolji izbor.
sad sam bliža ideji da uzmem desk, a u dogledno vreme neku tableticu za poneti. realno, više mi ni ne treba.juče je bilo u igri da uzmem lapić topić, a da zadržim ovaj desk dok ne ugine prirodnom smrću.i tako, sutra je novi dan. teške su to muke. :sleep:u ovom prvom planu me malo remeti odnos tog doglednog vremena i realne kinte, ali dobro, nikad se ne zna. možda tableti postanu baš, baš jeftini.
Link to comment
juče je bilo u igri da uzmem lapić topić, a da zadržim ovaj desk dok ne ugine prirodnom smrću.i tako, sutra je novi dan. teške su to muke. :sleep:
Imaš i varijantu da uzmeš laptop i onda ga po potrebi preko hdmi-ja povežeš sa monitorom i radiš kao na desktopu (tako ja radim). :) Tableti će vremenom biti sve bolji, ali čisto sumnjam da će cena (u Srbiji) ići ispod nekih 200€ za iole dobar :)
Link to comment
Imaš i varijantu da uzmeš laptop i onda ga po potrebi preko hdmi-ja povežeš sa monitorom i radiš kao na desktopu (tako ja radim). :) Tableti će vremenom biti sve bolji, ali čisto sumnjam da će cena (u Srbiji) ići ispod nekih 200€ za iole dobar :)
imam, ali ne planiram da kupujem laptop i monitor. :)
Ako je za kuci ja sam uvek za desk.
verovatno će i biti desk. ipak moram mrcvariti sebe još koji dan dok ne prelomim.onda će mi preostati samo da se izvinim što sam trolovala ovde. :)
Link to comment
imam, ali ne planiram da kupujem laptop i monitor. :)verovatno će i biti desk. ipak moram mrcvariti sebe još koji dan dok ne prelomim.onda će mi preostati samo da se izvinim što sam trolovala ovde. :)
Monitor ćeš svakako uzeti ako budeš kupovala desktop; tako da bi dilema bila kućište vs laptop, a razlika u ceni nije nešto preterana. Naravno, samo predlog :)
Link to comment
  • 2 weeks later...

koliko peosecno moze u proseku da se odgleda filmova bez struje,takoreci na bateriju na nekom prosecnom a novom laptopu?moze i neki prosecni raspon otprilike od do

Edited by ivy
Link to comment

od do 1 :Pmožda sam neiskusan ali prosečan lapatapa teško da gura 3 sata rada na bateriju, pogotovo ako je malo bolji kvalitet snimka (720p na primer)

Edited by buffalo bill
Link to comment

Vazno je znati i da te baterije vremenom postaju sve losije pa tako i vreme koje mogu da izdrze znacajno opada.Npr. da za godinu dana moze da izdrzi duplo manje nego kad je nova.

Link to comment

Tako nekako, postoje razni trikovi, smanjiti osvetljenje ekrana, puštati sa usb-a, isključiti wifi i blutut...ali generalno gledano ne treba računati na više od jednog filma.

Link to comment

Ja sam na mom Acer 4810t uspevao bez problema da izguram i dva do tri filma u zavisnosti od duzine. Naravno ta 3 je drzao u prvih godinu dana ali nakon toga je sve do pre 6 meseci lagano vukao i dva filma na punu bateriju u power saver mode. A uzeo sam ga u oktobru 2009

Link to comment

SU i 14" a valjda je i ULV. Ne razumem se toliko u kompjutere a ovaj sam uzeo bas zbog baterije i laganosti. Mislim da bi i danas sa ovom baterijom mogao daizdrzi jedna film. Moracu da ga testiram pa javim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...