Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

+1. volim tu mashinu. ponajvishe sto je izdrzala 3 godine bez ikakvih ludosti. sad pod starost pochela malo da se pregreva.
Očisti ga od prašine, hladiće se kao nov. :)
Link to comment
Očisti ga od prašine, hladiće se kao nov. :)
to moze od utorka, mogu i da ga bojim u zeleno pa lakiram, prekosjutra izlazi iz garancije, a sad je na staranju kod dobrih nadleznih momaka ^_^
Pa baterija ti i ne treba ako imas gde da udenes ljaptop u struju, zar ne? :unsure:
pa moram nekad i u kafanu :cry:o svashta <_<
Link to comment

Dobri ljudi, udelite pomoć neukoj meni (može i u vidu linka na predmetni post ako ste o ovome već pričali, a verovatno jeste): Hoću da kupim si laptopa, običnog i pouzdanog, muzika, filmovi, office paket, skajp i minesweeper. Koji, gde?Mnogo vam hvala, izvinite.

Link to comment
Dobri ljudi, udelite pomoć neukoj meni (može i u vidu linka na predmetni post ako ste o ovome već pričali, a verovatno jeste): Hoću da kupim si laptopa, običnog i pouzdanog, muzika, filmovi, office paket, skajp i minesweeper. Koji, gde?Mnogo vam hvala, izvinite.
Budžet? Veličina? :)
Link to comment

Onaj minesweeper što je bio na XP-u, ovaj sedmicin mi je mnogo nafuran.A budžet i veličina...najveći mogući do 350 ojra, recimo. Može li to što ja hoću za te pare? :D

Link to comment

Zaebavam se za minesweepera (mada, probaj ti 3D, mozda ti se dopadne), a komshika iz kraja uzela ovog Asusa, zahtevi su joj skoro u dlaku kao tvoji.15.6", Intel DC B815/2GB/320GB/IntelHD/GLAN/HDMI. Dodala jos dva gb rama u startu (+oko 2 soma kinti) i izasla na ispod 350e.

Link to comment

Nije loš 3D, moram se apdejtujem ponekad. :)Hvala puno, sad ću da izupoređujem sa nekim dell-ovima i tošibama što mi je drugar maločas preporučio, pa ću da se ponovim za koji dan.

Link to comment

Brate mili, kada vidim da neko preporučuje Toshibu u 2012. godini, hoću da se roknem...P.S. čisto informacija za ljude, Asus ima najmanji RMA, tj. najmanje se kvari, po izveštajima iz ovlašćenih servisa...Možda nekome informacija znači.

Link to comment
Brate mili, kada vidim da neko preporučuje Toshibu u 2012. godini, hoću da se roknem...P.S. čisto informacija za ljude, Asus ima najmanji RMA, tj. najmanje se kvari, po izveštajima iz ovlašćenih servisa...Možda nekome informacija znači.
Iskrena da budem, tu tošibu sam ja iskobeljala (prijavih se u neuke), a drugar je bez reči iskulirao. :blush: Za sada vodi ovo. Edited by foton_u_mirovanju
Link to comment
Zaebavam se za minesweepera (mada, probaj ti 3D, mozda ti se dopadne), a komshika iz kraja uzela ovog Asusa, zahtevi su joj skoro u dlaku kao tvoji.15.6", Intel DC B815/2GB/320GB/IntelHD/GLAN/HDMI. Dodala jos dva gb rama u startu (+oko 2 soma kinti) i izasla na ispod 350e.
Radije nešto ovako nego taj Celeron:http://www.emmi.rs/laptop-ra%C4%8Dunari-asus-k53e-sx2072-156-intel-b960-2gb-500gb-hd3000.11.html?productId=23923
Link to comment

K53 ima bolju školjku od Della, pride. Sa druge strane, boja mu je malo...bah...ne volim tu braonkastu boju koju Asus forsira. Da uzimam sebi, K53 pre Inspirona M50 uvek...Sa druge strane, Brazos je skroz OK i bolji po grafičkim performansama, mada je pitanje kome tu šta treba...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...