Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Jbt bas sam se pitao sta ce ti toliko pixela... Bilobord u 300 ppi?
Ne, naravno, ne. Za bilbord može da prođe i 30...Bavim se dizajnom enterijera, pa neki od tih pozicija umeju da budu jako dugačke, a pošto se gledaju izbliza, ne možeš ići na manje od 72dpi(u konkretnom slučaju hodnik od sedamnaest metara, to ti je približno četiri spojena bilborda na 72dpi)
Link to comment
mi dobili na poslu novi win7 64 i office 2010 i sve radi ok. :)sem što neće da prepozna stari hp laserjet 1200. :(
za 1010 na W7 radi sledece:The LaserJet 1010 is just a generic PCL 5 printer on a DOT4 usb port. Which means that any other generic PCL 5 printer's driver will work fine.I used LaserJet 3050's driver because it's included in my Windows 7 64bit.1. go to Control PanelHardware and SoundDevices and Printers2. Add a printer, add a local printer3. Use an existing port - DOT4 0014. Choose HP 3050's driver from the listproblem je sto ako se stampa veci broj strana zna da zabaguje, stampa samo upozorenje i tako upropasti stranu. Probaj za 1200 nesto slicno, mozda i ovo prodje.
Link to comment
  • 1 month later...

Koliko ovo™ kosta? Nov, legalan i to...Acer Aspire One D270 Features: Screen - 10.1 inch Processor - Netbook Atom (N2600) 1.6GHz HD - 320GB RAM -1GB Keyboard - QWERTY Operating System - Microsoft Windows 7 Starter (32-bit) Product

Link to comment
Po itsvet oko 210 evra
Hvala.Imam mogucnost da ga uzmem za neke loyalty poene al racunaju kao da kosta nekih 400e sto je poprilicna razlika pa mi se ne isplati. Edited by Feindouno
Link to comment
  • 1 month later...

Ja se sada lomim šta da uzmem, isključivo razmišljam o Acerima. Pored pomenutog D270, opcije su i 722, 725 i 756. Nekako mi deluje da 722 ima najbolji balans, jer ima šestoćelijsku bateriju (kao i D270), za razliku od ova dva koji imaju četvoroćelijske. 722 ima i veći ekran i bolju rezoluciju što nije loše jer ne nameravam da ga menjam neko vreme.To bi mi prosto bila backup mašina, kao naravno i za putovanja i slično, tako da ta razlika u bateriji može da znači. Šta to znači u praksi, koliko sati rada (neka bude i puštanja filmova) mogu da očekujem od ovih sa šestoćelijskim baterijama, a koliko sa četvoroćelijskim? Negde su mi za ove prve pominjali i čak oko osam sati rada, ali mi se to čini malo previše.Inače igranje igara i slično me ne interesuje. Kancelarijski poslovi, internet i sporadično puštanje filmova kada se putuje.

Link to comment

mene sad sramota da pitam posle copkillahe, ništa ne znam u ove brojke i slova, ali znam da je dogorelo do menjanja kompa.problem je u tome što nisam sigurna da li uopšte da kupujem lap top ili da se držim deska. kad sve saberem i oduzmem, ništa pametno ne mogu da smislim.frustrira me kupovina tehnike.volela bih da čujem šta mislte o ovom modelu.i, naravno, ako imate neki predlog, tu sam da čujem.treba mi komp za blejanje na netu, za gledanje filmova i za kuckanje kojekakvih tekstova.

Link to comment

pogledaj ovajjako dobra cena, ne vidim zasto, mada bi, zbog godinu dana garancije vise i boljeg procesora valjalo baciti oko i na ovaj, takodje, radio sam i na ovome i cini mi se prilicno solidno za jeftinog HPa, sto je cudno, cak mi deluje na dodir solidnije od della, i plastika, i tastatura i touchpad. Idi vidi. BTW, isto to u desktop varijanti bi trebalo da izadje cca 30-33k dinara

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...