Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

:lolol:Pregledači cena nemaju nikakve veze. Oni se povezuju sa bazom u šopovima a u samim bazama se unosi sve i svašta. Prosto, ubacuju se nerealne cene, ubacuju se proizvodi kojih ni nema na lageru i tako dalje. Sve u svemu, nije loše da se stekne neki generalni uvid, a kada ti treba nešto konkretno, skoro nikad nema, barem ne po toj i toj ceni, ili na mestima gde je navedeno da ga ima, jer kad pozoveš, uvek bude famozno "može da se naruči". Posebno ako ti treba nešto van mejnstrima, tj. proizvoda koji su česta kupovina.Prosto, u Srbiji ne vredi praviti nešto kako treba...A za negativna i pozitivna iskustva kupaca nemojte davati pet para jer je posao lokalnima zastupnicima da, između ostalog, hvale svoje i pljuju druge upravo po takvim mestima...

Link to comment

Ma, ovo što kaže Filip je neverovatno tačno... Nijedan proizvod koji je malo ekstravagantniji ne postoji po tim radnjama... Ali sve se može naručiti... Pa čekaš nedelju dana, ili naručiš odmah na kućnu adresu, što bi verovatno svima(osim tebi koji nisi nikada kod kuće <_<) najviše odgovaralo...A ovo za hvala/pokuda je isto vrh™... Svačega tamo ima, ljudi koji lupaju gluposti, hvale govno proizvode, kude odlične stvari, vode intel-amd ratove...

Edited by radisa
Link to comment

Kad smo već kod Asusa, K53U - firma smogla snage da mi priušti jedan sa AMD Dual Core procesorom od 1.6, 2GB RAM i 500GB HD.Koji operativni nabaciti i koji Office a da ne gubi na brzini?Stavio sam danas Win7 i Office 10, oba u 64 varijanti, ali mi se čini da Office prilično štuca nakon što sam importovao .pst fajl. Rado ću promeniti i OS i Office ako sam preterao u očekivanjima, ali je bitno da mora baš Office.

Link to comment

Ja sam na slične konfe gurao Office 2007 baš u poslednje vreme i sve radi odlično...Čudno mi to, ne bi trebao sa Officeom da imaš problema, ali, probaj 2007, ako baš hoćeš...

Link to comment

Najverovatnije ću probati 2007.. Baš me čudi što se ova 2010 neprijatno vuče. 2-3s treba posle klika za otvaranje maila.edit: .pst fajl je exportovan iz 2003. Možda se zbog toga usporava?

Edited by CTale
Link to comment
Najverovatnije ću probati 2007.. Baš me čudi što se ova 2010 neprijatno vuče. 2-3s treba posle klika za otvaranje maila.edit: .pst fajl je exportovan iz 2003. Možda se zbog toga usporava?
Ne bi trebalo da ima ikakvih problema, koliko ja znam...
Link to comment

Slažem se sa svim što ste rekli. Ipak, ja uvek prvo pogledam tamo, pa onda krenem da zovem dilere. Poslednji put sam pre par meseci tražio jedan specifičan transcendov usb stik na koji sam hteo da instaliram Solaris 11. Cena je bila u pfenig (hmm, čekaj, sada nisu pfenizi.. eurocenti?) tačna iako je u pitanju samo jedna prodavnica a ne lanac.

Edited by bigvlada
Link to comment

Možda se sećate da smo letos zajedno sklapali moj Dell Inspiron i7.Samo da prijavim da sam pre nedelju dana radio projekat na 29 000 piksela(Photoshop ne ide preko 30k px) i da je mališa pokidao. Pored njega, vezano sam radio i na dva starija desktop računara, isto sa 8 giga rama, 2,4GHz, w7-64, isto opterećenje sistema, isti softver, i bio je, bez preterivanja, jedno 35% brži.Ništa grejanje, ništa ordinarni Dell problemi. Sve preporuke za makinu.

Link to comment
mi dobili na poslu novi win7 64 i office 2010 i sve radi ok. :)sem što neće da prepozna stari hp laserjet 1200. :(
Ubaci drajvere za vistu. Ja sam skoro tako pokrenuo 1010.
Link to comment
Samo da prijavim da sam pre nedelju dana radio projekat na 29 000 piksela(Photoshop ne ide preko 30k px) i da je mališa pokidao.
Mali offtopik, ali 29000 piksela je slika veličine nešto preko 170 x 170 px. Jesi li mislio samo na jednu dimenziju od 29k? :huh:
Link to comment
Mali offtopik, ali 29000 piksela je slika veličine nešto preko 170 x 170 px. Jesi li mislio samo na jednu dimenziju od 29k? :huh:
Naravno, samo jedna dimenzija.Bavim se velikim formatima, ali i pored toga ovo je prvi put za četiri meseca da sam imao posla sa tolikim fajlom, pa je bio zgodan za testiranje. Pri tom mislim na psd fajl sa dvadesetak lejera, kolornim adjustmentom, resizingom i denoisingom. Najveća razlika u brzini pojavila se prilikom resizinga.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...