Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

23 minutes ago, Vapad said:

sa 765MB rama i ne mucio se :(

 

Najiskrenije kazem da se ne isplati radi bilo sta na njemu. Ako je to neki esprimo sa SiS cipsetom i grafikom ti tu ne mozes mnogo ako i mozes ista. To bi trebao biti DDR2 667 i SATA I, sto bi znacilo da bi ti usko grlo bio protok na mostu a ne na disku.

 

Од свега наведеног једино разумем болдовано :D

 

 

Link to comment

Jel čemu ovo imam ga na 180€, a valjalo bi uzeti hanumi novi?

viber_image_2020-11-12_18-41-58.jpg

 

Nov, nekorišćen, sa Win 10 (što je sranje naravno) legalnim, i garancija godinu dana.

Treba mi hitno mišljenje stručnjaka, unapred zahvalan.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ja ništa, žena posao (mejlovi, excel, server) i gledanje serija. Iskreno i ovaj HP joj šljaka ali sve sporije i sporije. Star je sigurno 5,6 godina, a skoro smo radili reinstalaciju WIN.

Link to comment

Ako winwin ima opciju da vratis posle tipa nedelju dana uzmi pa probaj. Nije 4gb problem, problem je cela koncepcija Lenova koji je hteo da od nicega napravi nesto: sranje grafika, sranje procesor, sranje monitor a hteli su da 2018 godine udju u trku i izbace nesto sto nije ni laptop niti netbook, nego nesto izmedju da se koristi kao office alatka za basic stvari i da se gleda netflix. Problem je sto su izborom komponenti omasili skroz. Plus baterija traje 5 sati uz upaljen wifi a to je na ove komponente kao da si napravio mobilni 2020 godine i da ti baterija traje 45 minuta. Iskreno, mom detetu od 7 godina bi zavrsilo posao za netflix kao i tvojoj zeni ako hoce da kuca u wordu, da ima 4 otvorena taba u firefoxu i jos eventualno 2 otvorena prozora. Ali garantujem da sa vecim obimom posla bi ga zavrljacila o prvi zid kad firefox recimo zabode procesor posle treceg taba a to se vec ne isplati ni zidu a ni tebi jer si ti sledeci :ph34r:

Link to comment

Nije ona baš za multitasking, na kompu, ona to ispoliva na mobu, rekoh komp je samo za osnovno.

Ne znam koliko može dobiti za HP on je nešto slično 4GB 500GB hard i procesor 1,48Ghz, ali ako bi tu izvukli 100€ to bi onda bilo podnošljivo.

 

Uf sad ste me baš skenjali pošto sam joj u medjuvremenu rekao da uzme.

Nije preko win win, to je samo slika koju smo dobili od nekog ko prodaje.

Link to comment

Dobro, vidi..nije laptop bas super los samo je bas entry level. Pitanje je vise o očekivanjima. Ipak je HP a entry lenovo je opet entry lenovo

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Zlurad said:

Dobro, vidi..nije laptop bas super los samo je bas entry level. Pitanje je vise o očekivanjima. Ipak je HP a entry lenovo je opet entry lenovo

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

Što bi Bata rekao entry level je sranje, ma koje marke bio... Sve ispod 800€ 500€ je lutrija i kozmetika...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...