Jump to content
IGNORED

Holandija


BraveMargot

Recommended Posts

da ponovim vapaj: sta raditi uvece u eindhovenu? imacu 5 slobodnih popodneva tamo, sigurno ce me voditi na neku 'tradicionalnu' indonezansku klopu jednom, ali cu da trunem ostalim danima. prihvatam i predloge za izlete van eindhovena. drugi vapaj: sta da radim za vikend (petak-nedelja uvece, utorak uvece) u amsterdamu ako sam sve turisticke stvari odradila? necu da jedem nikakave kineze, imam to i u novom amsterdamu. ima li kakav dobar restoran nekakave evropske hrane? makar morala da mocim kroketjes u majonez.... gde da idem na pice? na kafu?

Link to comment
  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miralem

    22

  • betty

    16

  • Аврам Гојић

    9

  • *edited by mod

    9

  • 1 month later...

videh ljilju srpkinju na nekom drugom topicu, pa se setih da nisam ni slovo napisala o lepotama ajndhovena. elem, hvala furunasima sto su se javili na pm sa savetima. poslusala sam.ajndhoven, bozanstven kao i uvek. ubedljivo najgori skrndelj od svih gradova. najgori restorani na svetu u kombinaciji cena+kvalitet. skupo a krs, sve neki pseudo-fensi restorani. note to self: ne izlaziti sa posla, tamo je najlepse. jos me zavukao corporate travel sajt, pa sam uzela neki hotel hn geldrop. 0.5 km od centra grada. grada geldropa koji je predgradje eindhovena. 25 evra taksijem gde god krenes (znam, znam, ali ne mogu da se vozim bajsom 5-10 km na posao pa da smrdim ceo dan).utrecht, lepsi no ajdhoven, ali im je onaj uni kampus ruzan kao bratski kampus u bochumu. u amsterdamu je bilo ok, ali malo hladnjikavo (u raspalom eindhovenu je bilo lepse vreme) a ja bolesna. sigurno sam bila dvocifren broj puta u amsterdamu, i dalje ne umem da se snadjem po gradu, niti sad znam gde sam bila. mlatila po onim kanalima. nasla jedno super mesto za dorucak, cafe de jaren199865_10150140781417795_534452794_6544225_3459540_n.jpgnajbolji dorucak i amsterdamu, sira i 'leba:200550_10150140781357795_534452794_6544224_6324244_n.jpgisla sam po nekim brown bars, pila la chouffe i hertog jan prestige, jela neke italijanske cokoladne bombonice (nista specijalno)...highlight boravka u amsterdamu, za koplje ispred svega. holandija - madjarska 5:3 na amsterdam areni206144_10150140781637795_534452794_6544229_2383364_n.jpg

Edited by paculla
Link to comment
  • 10 months later...
bump: jel taj mnogo hvaljeni restoran Nam Kee jos uvek valja?
a to pitas ovako javno, jelda. sad ce toni, grunf i laron da ti odgovore, posto su bas proslog petka bili u njemu.
:wub: taj dio olandije obicno smrdi na svinjska govna
kravlja, kolega, kravlja.
Link to comment
a to pitas ovako javno, jelda. sad ce toni, grunf i laron da ti odgovore, posto su bas proslog petka bili u njemu.
pa ne znam, mozda je neko od domorodaca bio skoro. a tebe da pitam, evt cu dobiti odgovor "sta ja znam, moro sam posle da pojedem i picu" ili tako nesto elokventno fantom.gifvidim ja da cu na terasu morati
Link to comment
pa ne znam, mozda je neko od domorodaca bio skoro. a tebe da pitam, evt cu dobiti odgovor "sta ja znam, moro sam posle da pojedem i picu" ili tako nesto elokventno fantom.gifvidim ja da cu na terasu morati
e pa dobro, cekaj da ti neko od mnogobrojnih domorodaca da odgovor. sad ce, samo sto nije.
Link to comment
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...