Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Moram da kažem da mi je ovaj osmi serijal mnogo bolji od poslednja dva, bilo kako da se završi.
I meni je isto super i bolji od prošle dve sezone. Možda ima jedna ili dve loše epizode, a kad se samo setim onog pevanja iz prošle, joj. :isuse:
Link to comment
I meni je isto super i bolji od prošle dve sezone. Možda ima jedna ili dve loše epizode, a kad se samo setim onog pevanja iz prošle, joj. :isuse:
Tačno. Prošli je bio ubedljivo najgori. Izvadili su se sa ovim poslednjim.
Link to comment

Baš bi mogao neki ne-srećan kraj da bude!Ne neka teška tragedija ali neki nekonvencijalni završetak bi baš lepo "legao"

Link to comment
Baš bi mogao neki ne-srećan kraj da bude!Ne neka teška tragedija ali neki nekonvencijalni završetak bi baš lepo "legao"
Pa meni ne. Posle godina druženja nesrećan kraj. Jebi ga.
Link to comment

Iako je ova sezona značajno bolja od prethodne, a i od one pre , onaj kraj kad Haus razruši Kadinu kuću i utekne na neko tropsko ostrvo je bio sasvim OK.Ajde, dajte da glasamo hoće li Haus preživeti ili ne.Ja glasam da neće

Edited by Arkadija
Link to comment

glasam da ne umre :(nisam gledala poslednju pa ne znam sta se jos zakuvalo, ali ne verujem da ce eliminisati hausa na kraju poslednje sezone. logicnija mi je poslednja epizoda u kojoj je on glavni akter, a kao mrtav ili umiruci to tesko moze da bude.takodje mi je logicno, pozeljno, i sasvim u duhu serije, da poslednja epizoda ne bude hepiend. realno, dovoljno je da se raspusti tim pa da serija ima neki logican a opet tuzan zavrsetak. dramu mogu da pumpaju kroz vilsonov slucaj ili smrt trinaestice, ili mozda hausova majka moze da se razboli... neka veselost tog tipa, gde haus krsi vise pravila nego inace i posle zauvek odlazi iz bolnice, nesrecan i sam, ne osvrcuci se na proslost ali opet bez icega na vidiku u buducnosti. pa ima li ista lepse od moje vizije, recite?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...