Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

Reče "final four episodes" next monday - er to samo nesrećno sročeno ili stvarno prave četvorosatno finale? Kao ono, loši rejtinzi, pa da skenjaju sve što imaju odmah?Ako sam glup, slobodno se smejte. :D

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Realno, Vilson će da gekne. Jbg. I onda će Haus da krene da krivi sebe za to, počeće da se drogira kao zver te će i on na kraju da gekne, jal od droge jal da zagine negde zbog droge. A možda se i rokne, ne bi me čudilo. Jbg. Trinaestica će doći Vilsonu na saranu pa će ubrzo i da gekne. Jbg. Taub je jedini naslednik Hausa na mestu šefa tima, potpuno beskrupulozan čoek, baš kao i Haus. I onda kraj serije, pa ćemo, ako producentima zafali ideja za nešto novo, možda Taub, M.D.

Link to comment

Realno, Vilson će da gekne.

Suviše je Haus bio svemoćan u ovih 8 sezona. Treba baš na kraju da jedna opaka bolest (posredno) skenja i najvećeg hećima. TO bi bilo realno.

Edited by Jolly Roger
Link to comment

Suviše je Haus bio svemoguć u ovih 8 sezona. Treba baš na kraju da jedna opaka bolest skenja i najvećeg hećima. TO bi bilo realno.

Добро, не бих баш рекао да је Хаусу потребна реалност. А и из најавног клипа се види да је В. тај који жели да проба нешто ново и експериментално.
Link to comment
Добро, не бих баш рекао да је Хаусу потребна реалност.
Ma ko jebe Hausa, potrebna je meni da bih zadržao bar malo poštovanja spram nekada sjajne serije. ;) Edited by Jolly Roger
Link to comment

ako misliš da zadržiš taki stav, nisi međ prijateljima, gospodine :D to što se se 13ca vraća se meni ne dopada, al nikad je nisam ni volela... mislim da je dig najbliži, s tim da se ne slažem da je taub naslednik. čejs, bez obzira na bejbi fejs, je ipak hausov naslednik.

Link to comment

Samo da Haus ne spase Vilsona svojom genijalnošću. Samo ne taj kliše i ovaj put.Otprilike...Haus napušava 14icu i odjednom zastaje jer mu je genijalština na pameti. Skapirao je da, u stvari, Vilson nema kancer već je u pitanju redak oblik mormonske kijavice koju je zaradio u Juti na simpozijumu onkologa pre mnogo godina, i koja - gle čuda - ima iste simptome. Bolest je mirovala sve vreme dok je nije Dominika :wub: inicirala supstancom iz endemskog povrća koje je poreklom iz Ukrajine, i jednom prilikom ga spremila za večeru na koju je bio pozvan i Vilson. I na kraju ga volšebno izleči C vitaminom. Fuck that.Rasulo, bepomoćni Haus, koji gubi - i na kraju izgubi - najboljeg prijatelja a da može učiniti 1 veliko ništa i pored svoje briljantnosti. Odnos između njih dvojice u tom kontekstu bi bio bomba za kraj. Da konačno upoznamo (neviđenu stranu) Hausa posle 8 sezona. :)

Edited by MaryPoppins
popins stavio spojler. pobiće nas marvin i ekipa koja nije došla dovde, ako ulete u topik i vide šta si napisao.
Link to comment

Er mogu još jednom da:a) uložim oštru protestnu notu zbog pričanja o gospodinu doktoru Hausu sa ciničnom ironijom, i b) ponovim da u promou za sledeću epizodu Vilson je taj koji predlaže eksperimentalnu i novu metodu, a gospodin doktor Haus mu je samo asistent.

Link to comment
Samo da Haus ne spase Vilsona svojom genijalnošću. Samo ne taj kliše i ovaj put.Otprilike...Haus napušava 14icu i odjednom zastaje jer mu je genijalština na pameti. Skapirao je da, u stvari, Vilson nema kancer već je u pitanju redak oblik mormonske kijavice koju je zaradio u Juti na simpozijumu onkologa pre mnogo godina, i koja - gle čuda - ima iste simptome. Bolest je mirovala sve vreme dok je nije Dominika :wub: inicirala supstancom iz endemskog povrća koje je poreklom iz Ukrajine, i jednom prilikom ga spremila za večeru na koju je bio pozvan i Vilson. I na kraju ga izleči C vitaminom. Fuck that.Rasulo, bepomoćni Haus, koji gubi - i na kraju izgubi - najboljeg prijatelja a da može učiniti 1 veliko ništa i pored svoje briljantnosti. Odnos između njih dvojice u tom kontekstu bi bio bomba za kraj. Da konačno upoznamo (neviđenu stranu) Hausa posle 8 sezona. :)
+1Bilo bi lepo da seriju završe tako, da otklone svaku sumnju, da će Haus vaskrsnuti u obliku filma, PC igrice ili lutkice iz kinder jajeta.

Edited by MaryPoppins
spojler!
Link to comment
Er mogu...
Ne možeš. :DGospodin doktor Haus mi je u poslednjih nekoliko sezona tek parodija samog sebe, a to zaslužuje i gore stvari od cinične ironije. Njegov lik je jedan od najbolje (o)smišljenih dvodimenzionalnih likova ikada (da, da, 2D), ali ta treća dimenzija u večitoj najavi je ono što fali. Evo konačno idealne prilike da i ona ispliva na površinu - ako ne sada, onda kada? Da bi se to desilo mora nešto radikalno da se dogodi kao povod, dakle otklon od rutine. Zato i navijam za takav kraj.I da, samo da scenaristi budu dorasli ovom zadatku i ne odu u patetisanje...Je l' mnogo tražim? :)@ArkadijaZlatna je to koka, ne bih se kladio...
Link to comment
Ne možeš. :DGospodin doktor Haus mi je u poslednjih nekoliko sezona tek parodija samog sebe, a to zaslužuje i gore stvari od cinične ironije. Njegov lik je jedan od najbolje (o)smišljenih dvodimenzionalnih likova ikada (da, da, 2D), ali ta treća dimenzija u večitoj najavi je ono što fali. Evo konačno idealne prilike da i ona ispliva na površinu - ako ne sada, onda kada? Da bi se to desilo mora nešto radikalno da se dogodi kao povod, dakle otklon od rutine. Zato i navijam za takav kraj.I da, samo da scenaristi budu dorasli ovom zadatku i ne odu u patetisanje...Je l' mnogo tražim? :)@ArkadijaZlatna je to koka, ne bih se kladio...
Okej, ali je dvodimenzionalan, kao i uzor mu Šerlok Holms, i to tokom osam sezona, onda valjda znamo da je 2D, zašto sad odjednom da se menja, ne? :)
Link to comment
@ArkadijaZlatna je to koka, ne bih se kladio...
Ja se nadam da će da potpuno fizički da prestane da postoji, npr. desi mu se spontano ljudsko sagorevanje i od njega ostane samo pepeo, to bi moglo, nisu imali takav slučaj ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...