Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

pa vidiš da prepisujem i potvrđujem, mogla sam da stavim i +1 :P
U stvari, danke što nisi. Tek sad vidim koliko je grozan taj plezeći smajli. Neću više nikad, obećavam.
manje više to je to :)hvala svima!
Svima? angry.gif: P :) Edited by Lrd
Link to comment

Hvala David Shore-u na ovih 5 godina koje sam proveo uz Hausa (jebiga, počeo sam da ga pratim od 2007/8 godine)!fina epizoda i odlična serija!

Link to comment
Jedna od najboljih serija ikada :Hail:
++kada sam odgledao Homicide mislio sam da je to, to... House je uspeo da se priblizi, uprkos skurcanoj 6 i 7 sezoni.
Link to comment

Iskreno, meni se ovaj kraj uopšte ne sviđa.A ne sviđa mi se ni cela epizoda, zaboga, sedeti u kući koja bukti u požaru, a ne ugušiti se, i posmrtni govori , njih jedno 150, bljak, jedino je fina ona pesmica na kraju.

Link to comment
Jesu li je konacno ubili? sa 5 godina zakasnjenja.Kako su iskasapili nekad odlicnu seriju, strasno.
Amen.Serija, pri čijem gledanju sam redovno zasipao pod hranom, prskajući od smeha, često vraćao titl da proverim da li sam dobro ili uopšte skapirao fenomenalne verbalne vratolomije, se jednostavno skljokala. Lično, mislim možda sa 4, ali sigurno ne manje od 3 godine zakašnjenja. Ili u duhu serije, sa heroinskog rolerkoustera, preko vikodinskog "meh", do mlakog piva.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Dobar je kraj. Sreća pa nismo videli Vilsona kako umire, smorio bi se opasno jer je jako simpatičan lik. Kontao sam da će na kraju u onom "odjavnom" delu da svima saopšti da je živ, barem prvoj ekipi, al izgleda da je samo Forman bio blagosiljan saznanja. Inače, smorio sam se najstrašnije na kraju serije, kao i uvek kada se završi neka serija koju dugo gledam. Kao da sam izgubio nekoga ili nešto. :(

Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Ne pratih ovaj topic, ali u poslednje vreme gledam reruns Housa, ima ga, hvala Bogu, na vise kanala.Uglavnom, uhvatih veceras kad je bio na rihabu, pa sa smuvao sa Frankom Potente! JBT, Lola, zar nas je vreme 'volko pregazilo?!? :cry: Moji podocnjaci se otegli do mu, pardon, kolena, tvoj podbradak k'o u krmeta...Jos te i onaj mizantrop od Hausa povalio... :frust:Trci, Lola, trci... Trci, generacijo...

Link to comment
  • 2 months later...

Popularni dr Haus, glumac i pevač Hju Lori (Hugh Laurie) sa bendom održaće koncert u Beogradu!

U ponedeljak, 14. jula od 20.30, u okviru svetske turneje Hugh Laurie And The Copper Bottom Band nastupiće u Velikoj dvorani Sava centra. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...