Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

Izgleda da ja kaskam za svetom. :( Najviše sam koristio titlovi.com, čak sam ranije i kačio neke prevode tamo. I znam da su bili bolji od podnapisa. Podnapisi su tada uzimali svoje prevode sa titlova.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

braćo, sve vas treba poapsiti :D htedoh da se sačuvam za brak sledeću nedelju pa da u cugu pogledam pretposlednju i poslednju epizodu, al ne vredi, bacih pogled na komentare i sad moram prekršim zavet. samo da prijavim, meni sad baš iskreno žao što više neće biti hausa. nedavno sam na nekom tvu nabasala na prvu sezonu i setila se slatke romanse. eh...dobra epizoda. tužna i teška, pa istovremeno povlačim reč što sam hulila na kraj epizode sa spidi gonzales hemo terapijom, a s druge strane mi drago da je nisu usapunjali previše. i haus i vilson su bili fenomenalni. haus je dosledno sebičan, a vilson po običaju popušta pod pritskom. od scene u automobilu sam se rasplakala, a kad je dreknuo na tauba (life is pain!) sam se usrala. zajeb na kraju nisam očekivala, a s druge strane hausova zajebavanja su morala kad tad da dođu na naplatu. naravno, u najgorem mogućem trenutku.sad ne mogu da izdržim do utorka da vidim kako će raspetljati sve ovo. ne očekujem mnogo, jer vidim da je šor već najavio

We never do happy endings, but we also try not to do miserable endings. Bittersweet is the most you can hope for.
znam samo da ću da spremim kutiju papirnih maramica.
Link to comment
braćo, sve vas treba poapsiti :D htedoh da se sačuvam za brak sledeću nedelju pa da u cugu pogledam pretposlednju i poslednju epizodu, al ne vredi, bacih pogled na komentare i sad moram prekršim zavet. samo da prijavim, meni sad baš iskreno žao što više neće biti hausa. nedavno sam na nekom tvu nabasala na prvu sezonu i setila se slatke romanse. eh...dobra epizoda. tužna i teška, pa istovremeno povlačim reč što sam hulila na kraj epizode sa spidi gonzales hemo terapijom, a s druge strane mi drago da je nisu usapunjali previše. i haus i vilson su bili fenomenalni. haus je dosledno sebičan, a vilson po običaju popušta pod pritskom. od scene u automobilu sam se rasplakala, a kad je dreknuo na tauba (life is pain!) sam se usrala. zajeb na kraju nisam očekivala, a s druge strane hausova zajebavanja su morala kad tad da dođu na naplatu. naravno, u najgorem mogućem trenutku.sad ne mogu da izdržim do utorka da vidim kako će raspetljati sve ovo. ne očekujem mnogo, jer vidim da je šor već najavio znam samo da ću da spremim kutiju papirnih maramica.
I meni je užasno žao Hausa i sve vreme se osećam kao ono kad znaš da je najpametnije da raskineš, ali osećaš da bi još i još i da je super to što je super. A ja poslednju epizodu gledam samo ako sam naspavan, sit i plivam u endorfinu. Mada, znam da će i tako da me skenja, ali bar neće skroz. Edited by Lrd
Link to comment

Већ пар сати размишљам о томе. Ускоро спавање, а ујутру Хаус и онда нема више њега. Никад. Крај. Готово.:cry:

Link to comment

Umreše obojica :cry: Zezam se malo, nisam još pogledao. Al već pet sati stoji na TVtorrents.Dakle...8x22 Everybody Dies (.mp4)8x21.5 Swan Song (.mp4)i to bi bilo to. Obućiću svoje najbolje odelo, kupiti kvalitetne hrane i dostojanstveno dočekati kraj, tamo negde oko 22 časa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...