Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

House MD

Featured Replies

i kakav je novi House MD?
Korektan, na donjoj granici House proseka. Sve je bilo obično, svi zapleti, ali ima nekog šarma.
  • 3 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Views 114.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

poslednja epizoda (21. maj) zove se "everybody dies"...

A u kurac. :cry:

jbtmi, lrde jel ovo reakcija na jučerašnju epizodu? sad me plašiš.

I red je da se završi , počeli su opasno da smaraju.

e ljudi, samo stavljajte spojlere, molim vas.

jbtmi, lrde jel ovo reakcija na jučerašnju epizodu? sad me plašiš.
Jeste. Joj. :(

čoveče, šta mi radiš, moraću da pobegnem s posla da odgledam.

čoveče, šta mi radiš, moraću da pobegnem s posla da odgledam.
Ma...možda i nije toliko strašno koliko je meni tužno i na kraju obećava da će biti još tužnije. Nekako nije fer. Mada, čitao sam posle i svi se žale da je bezveze epizoda, al' opet. Bemu mater.

+1.ne idi kuci meri, bices u 1 kurcu.

jebeno sam znala. pretpostavljala o kome se radi i kad sam pročitala prvu lrdovu reakciju, apsolutno bila sigurna u prvih 90 sekundi epizode. samo sam mislila da će biti iznenada. i da, nisam ni otišla kući, morala sam da pogledam smesta. još nisam u kurcu, ali ću biti kad shvatim. sad sam gledala nestrpljivo iščekujući da potvrdim da li je to to. jebemti.

neka mi se scenaristi napuse kurca s ovim! angry.gif

poslednja epizoda koju sam gledao je kad je house uletio automobilom u kucu (tako nesto, valjda), to je kraj seste ili sedme sezone. da li da gledam dalje?

poslednja epizoda koju sam gledao je kad je house uletio automobilom u kucu (tako nesto, valjda), to je kraj seste ili sedme sezone. da li da gledam dalje?
To je kraj 7. Pa kad si gledao do tad odgledaj i osmu, pošto je to poslednji serijal.
poslednja epizoda koju sam gledao je kad je house uletio automobilom u kucu (tako nesto, valjda), to je kraj seste ili sedme sezone. da li da gledam dalje?
Gledaj, osma sezona je u proseku bolja i od šeste i od sedme. A što se tiče poslednje, užasno me skenjao sam kraj, ali i Dominikin odlazak takođe i sve mi je nekako tužno i depresivno. A onaj kraj ne znam kako ću da prebolim i da li ću uopšte.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.