Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

:unsure: pa upozorenje je da NE CITAS, jer su debili prepricali epizodu. Sto sam ja kriv zbog toga? :mellow: :unsure:P.S. ostavljam mogucnost i da je BLIC preneo izmisljen clanak "Njujork Dejlija" Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Umreše obojica :cry:

ti si Miloš! nbg4ever je novobeograđanin :)nemoguće da je toliko konfuzno :)

Edited by eye of the beholder
Link to comment

za sve ovo mogu da kazem samo jednu stvar... kada je prva epizoda bila emitovana, ja sam bio u vojsci... sunce ti kalajisno :cry:ali bio je dobar put... odlican stavise!

Link to comment

Meni ovo malo previše saharinski, iskreno rečeno. Plus što je interna logika skroz sjebana:

Ako je sve ono bilo iscenirano da bi izbegao zatvor i proveo sa Wilsonom poslednjih 5 meseci, zašto je ležao onoliko u požaru i razgovarao sam sa sobom na temu should I stay or should I go? Ili je u stvari otišao tamo s namerom da se odvali od heroina i umre u vatri, ali onda se predomislio... i nekako posle stigao da zameni dental records?Opelo sa 165 govornika priličan idiotizam. Cuddy se valjda jedina nije pojavila.

Meh.

Link to comment

Enjoy yourself, it's later than you think Enjoy yourself, while you're still in the pink The years go by, as quickly as a wink Enjoy yourself, enjoy yourself, it's later than you thinkFuck off.

Link to comment
Enjoy yourself, it's later than you think Enjoy yourself, while you're still in the pink The years go by, as quickly as a wink Enjoy yourself, enjoy yourself, it's later than you thinkFuck off.
Ha, ha, ha! Morao si da bacaš 3D naočare, a? :)Meni je kul, mada bih više voleo da je hepiendastije i šećerlemastije. :)A muzika je odlična, ima super varijacija na tu temu. Recimo:

A neću da razmišljam da je kraj. Ne.

Edited by Lrd
Link to comment

wtf! ja se spremila da ridam, kad ono... :lol:super kraj, taman kako treba. provozali su nas kroz tugu, bol i opraštanje od hausa kroz poslednjih 4-5 epizoda, sad su fino zatvorili, bittersweet kao što je i najavio shore, al ipak ne bolno. it was a good ride, indeed.

i drago mi za čejsa, uvek sam tvrdila da je on haus umesto hausa. možda dobijemo novu seriju chase md :wub:

Већ пар сати размишљам о томе. Ускоро спавање, а ујутру Хаус и онда нема више њега. Никад. Крај. Готово.:cry:
jesus, meni to bilo prvo što sam jutros pomislila kad sam se probudila. do maločas sam odlagala gledanje i pogledala swan song prvo (ne kajem se), samo da što duže traje.
Link to comment

Pa nema sta kraj je :( :( :( .Kako god da su ga uradili, nama ne bi valjalo....

Svidja mi se sto nisu mnogo komplikovali sve je ovo vec vidjeno, red je da se tako i zavrsi.Jedini pravi prijatelj, ako ne i "ogledalo" u ovom svetu.I sa njim je odjahao u sumrak...Zao mi sto se Kadi nije pojavila za jedan brzi seks makar i halucinogeni <_< .Zanimljivo je kako ga Kameron nagovara da se rokne...

Meni zamalo suze krenule kad su pustili http://www.youtube.com/watch?v=iO9duGVo7FYZanimljivo jer covek koji je peva u trenutku snimanja pesme u studiju ima jos par meseci zivota jer umire od raka.

A posle za kraj kada odlaze prijatelji zajedno ovu...http://www.youtube.com/watch?v=aHKCPorcBvk

Link to comment
Nije dobar ovaj klik, pogrešno su preveli odakle god da su prevodili.
el mož jedan kratak spojlerčić za nas radoznale koji nismo redovno pratili, tipa ko je kad kako umro a ko ne i tako to?

Vilson ima rak i neće da se leči da bi živeo godinu dana, već mu ostaje samo pet meseci. Haus to konačno prihvata dok je na dopu u napuštenom skladištu u kome izbija požar. Onda fejkuje smrt i sa Vilsonom na kraju seda na motor i odlaze u daljinu. Čejs je dve epizode pre toga otišao, a na kraju se vratio i postao šef dijagnostike. Forman je u ovoj sezoni postao Kadi, odnosno šef bolnice. Šta te još zanima? :)

Link to comment
Nije dobar ovaj klik, pogrešno su preveli odakle god da su prevodili.
ovo iz blica je traljavo i loše.
ovo su najbolji spojleri, koji ti ne spojluju nista jer su pogresni :lol: sad mogu i da odgledam finale... sorry Am :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...