Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

Presek prve tri sezone, cini mi se, po epizodama uz prigodne citate i objasnjenje kakva je koja bolest, sta je sve bilo moguce kao dijagnoza, sta je sve Haus probao pre nego sto je dosao do resenja... Zanimljivo stivo.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Ova sezona je na nivou prve tri, za sada nema loše epizode.
? meni ovo najgori House evar. nema dinamike izmedju njega i kadi, trinestice i formena, chejsa i kameron, tj. dela serije koji je cinio dramsko tkivo. sad se sve svodi na hausa i slucajeve, sto banalizuje radnju. ona kineskinja park je bila simpa na pocetku, al se pretvorila u yet another dr houses sidekicka. gledam jedino jos iz neke rutine, ali strpljenje mi se blizi kraju.
Link to comment
? meni ovo najgori House evar. nema dinamike izmedju njega i kadi, trinestice i formena, chejsa i kameron, tj. dela serije koji je cinio dramsko tkivo. sad se sve svodi na hausa i slucajeve, sto banalizuje radnju. ona kineskinja park je bila simpa na pocetku, al se pretvorila u yet another dr houses sidekicka. gledam jedino jos iz neke rutine, ali strpljenje mi se blizi kraju.
to je pozitivno sto nema! smorili su do zla boga sa ljubavnim pricama, hocu zajebanciju, ne kmekme spansku seriju. sezona je definitivno na nivou prvih 3-4
Link to comment
Za one koje zanima medicinska pozadina slucajeva imaju ovde http://politedissent.com/house_pd.html strucnu recenziju svake epizode i diskusije na tu temu. Kao sto se moze pretpostaviti, kritike su uglavnom negativne, ali su zanimljiva i povremena medjulekarska prepucavanja u diskusijama.
Čitao sam taj blog odavno, paralelno sa reprizama na Avali & Fox Life... volim da pokušavam da kao laik uhvatim lošu TV medecinu, mada nije previše teško. Svako malo šokiraju nekog fletlajnera, ili nasumično opiče pacijenta radijacijom čim posumnjaju na (bilo koju vrstu) raka :lol:Parkica je i dalje simpatična, ali mi je nekako dosadna ova sezona.
Link to comment
? meni ovo najgori House evar. nema dinamike izmedju njega i kadi, trinestice i formena, chejsa i kameron, tj. dela serije koji je cinio dramsko tkivo. sad se sve svodi na hausa i slucajeve, sto banalizuje radnju. ona kineskinja park je bila simpa na pocetku, al se pretvorila u yet another dr houses sidekicka. gledam jedino jos iz neke rutine, ali strpljenje mi se blizi kraju.
Što reče freak, iscrpli su više tu priču sa njim i Kadi, a umoran sam vise od sudbonosnih konačnih rešenja za Hausa. Lekarske misterije, život ide dalje i te fore. A gotivim i Tauba i super mi je kako su on i Čejs stare kuke. Mala Azijatkinja mi je potpuni hit, samo bi trebalo malo više da je koriste. Uopšte, jako mi prija taj opušteniji ton sezone za sada, ne moramo da brinemo da li će Haus da poludi, da uništi tudje živote, da se predozira i sl. Rešava slučajeve, plus šala i komika i to je dovoljno za uživanciju.
Link to comment

nemam pojma da li je john gouse ili house, vishe mi lichi na g. nemam ni ideju shta bi mach mogao da bude, mozda neko secanje na dane sa cuddy, 'bem li ga.(ili naravno da je caletov, ako pishe house, shto je nekako logichnije :D)

Edited by Teixeira
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jebeš mač, bitno je da House na početku epizode opalio referencu na pokemone :lol:- Which is why Arceus created a universe with 3 states of matter. And 300 solid or liquid poisons.- Arceus?- Look it up.Arceus.jpg0bCyYCaVSSe0.jpg493Arceus.png

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • 4 weeks later...
kad već odoste malo u književni off, jel' čitao neko "Trgovca oružjem" od Hju Lorija?
Kupio zeni za NG, ima u pokojnom IPS-u kosta manje od 700 dinara.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Konačno se i ovo nastavi i shvatio sam da mi je nedostajao Haus. Super mi je epizoda, oba slučaja su zanimljiva. Ako se neko pita, isti je ton serije kao do sada u sezoni: ujednačeno, medicina, plus lagana zajebancija. Ništa spektakularno, ali meni prija.

Link to comment
Konačno se i ovo nastavi i shvatio sam da mi je nedostajao Haus. Super mi je epizoda, oba slučaja su zanimljiva. Ako se neko pita, isti je ton serije kao do sada u sezoni: ujednačeno, medicina, plus lagana zajebancija. Ništa spektakularno, ali meni prija.
i samo da dodam na ovo, nimalo ne fali taub.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...