Jump to content
IGNORED

Nizozemska je srce Kinshase


אַף אֶחָד

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • betty

    39

  • אַף אֶחָד

    34

  • Miralem

    26

  • Yossarian

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

i flonivin, za posle prebranca! predlog:subota, 15.03., amsterdam, moze dnevno moze i vecernje, moze i oba, ma i nocno, klopa-pa-pice kako obicaj nalaze, pozvati standardnu postavku (yoss, chandra, miralem, ja), pronaci stoprocentnog, hefestusa, zmitjka, zanemariti mileta i zazie, + poziv otvoren svima u siroj nizozemskoj (also known as nemacka i belgija). obilazenje kulturno-istojskih spomenika opciono. kisa obavezna.moze?

Link to comment
bice ti jedna dosta... :wink:
poklonu se u zube ne gleda :)edit: samo da ne ne iznenadim kada shvatim da je pecurkica nov zargonski izraz za ko zna sta :unsure: Edited by Pontijak
Link to comment
i flonivin, za posle prebranca! predlog:subota, 15.03., amsterdam, moze dnevno moze i vecernje, moze i oba, ma i nocno, klopa-pa-pice kako obicaj nalaze, pozvati standardnu postavku (yoss, chandra, miralem, ja), pronaci stoprocentnog, hefestusa, zmitjka, zanemariti mileta i zazie, + poziv otvoren svima u siroj nizozemskoj (also known as nemacka i belgija). obilazenje kulturno-istojskih spomenika opciono. kisa obavezna.moze?
ja ocu da dodjem 15, al aprila, na deus...rasprodali 6 koncerata za 20 minuta :ocaj i okafa:a za ovo boldovano samo cu da ti kazem "pffff"javite se kad napravite ljucko pivo
Link to comment
ja ocu da dodjem 15, al aprila, na deus...rasprodali 6 koncerata za 20 minuta :ocaj i okafa:a za ovo boldovano samo cu da ti kazem "pffff"javite se kad napravite ljucko pivo
dodzi malo u hasselt pa ce se naslusas deus-aovo je lokalno reklamirano ali fenomenalno organizovano - bila prosle godinehttp://www.muziekodroom.be/+ ovdehttp://www.playfestival.be/ Edited by Allegra
Link to comment
Dobro bre Miraleme, zar u tolikom Amsterdamu prebranac ne mo's naci?
moze, al nije svez i skuplji je. ko da ne znas gastarbajterske muke.2 betty: meni vise odgovara petak, al ne pravim problem ni za subotu. ostali?
Link to comment
moze, al nije svez i skuplji je. ko da ne znas gastarbajterske muke.2 betty: meni vise odgovara petak, al ne pravim problem ni za subotu. ostali?
meni je potpuno svejedno, ali bup valjda radi, pa dok dodje, pa prevoz nazad, znas vec. a i drugi rade. nisu bezbrizni ko mi.
Link to comment

sta je taj deus? i, ovo me zivo zanima, kako saznajete za svirke u kraju? Za Amsterdam se jos i kako-tako snadjem, znam vec koja su uobicajena mesta pa odem na sajtove, ali bi bilo super da postoji neki sajt sa kalendarskim spiskom svih koncerata, izdeljeno po gradovima recimo.prebranac, apsolutli. zebem da cu kupiti nesto pogresno, ja kad kupujem pasulj to obicno bude "dajte mi ovaj" i pokazem prstom. konsultovacu strucnjake na polju pasulja.pecurke, joj, jel se to sme? jednom su me istresali iz gaca kod nas na aerodromu kad sam dolazio, trenirali su strogocu a ja sam bio drzak pa je kaznena mera bilo preturanje po kozmetici i njuskanje kablova laptopa, ne bi li se utvrdilo da li je nov.ako jos nekom treba neko transportovanje, kazite, sve osim sedam tona rude bakra je ok.vise mi odgovara subota, mada za prevoz nije toliko frka, dobijem auto. jedino moram smisliti kako da ditchujem kolegu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...