Jump to content
IGNORED

Nizozemska je srce Kinshase


אַף אֶחָד

Recommended Posts

yossarian, betty, miralem, chandra (+1), allegra, msmodesty (+pseto), trn, jvjuc, baklavica?amelija i nickie su vise nego dobrodosle. ko ce da ih obavesti?nadamo se hefestusu.uros ce biti sa nama posredstvom mentalnog mosta.koga sam zaboravio?sto se tice vremena, ja cu morati da se vratim u neko pristojno vreme u selo, sto znaci da hvatam neki voz nazad oko 19-20.00. (farewell party najblizeg saradnika tokom poslednjih godinu dana.) to vas nicim ne ogranicava. vecina nas ako krene iz svojih sela, varosica i gradova u podne, stize u maastricht u 14.00. ili vam je to prerano?sto se tice mesta - nasao sam na brzinu http://www.boulevard-maastricht.nl/ stationsstraat 6 , odmah prekoputa stajge. mozemo tu da se sacekamo i okupimo, pa onda da krenemo na neko pristojnije mesto.

Link to comment
  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • betty

    39

  • אַף אֶחָד

    34

  • Miralem

    26

  • Yossarian

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 allegra: ja/mi dolazimo vozom. sa severa ide svakih pola sata. ako poranimo (a znajuci nas, necemo) tu smo u pola dva. verovatnije u par minuta posle 14.00. edit: sad sam video sta pitas. pretpostavljam glavna stanica ako ih ima vise. to je ova koja se vidi kad kliknes gore na stationsstraat. 2 msm: i mi se radujemo psetu.samo jedno pitanje - zna li svako od nas bar jos nekoga? ne bi bilo lose da svako ima bar neciji telefon.

Edited by chandra
Link to comment

iju, nisam videla prethodnih nekoliko poruka.mislim da zmitjkoe isto zivi u holandiji? ajd ukazacu mu na temu. jel neko u kontaktu sa stoprocentnim?allegra nek bude zaduzena za baklavicu...amelija i nickie se ne osecaju dobrodoslim, te nece doci.

Edited by betty
Link to comment

drugovi niskozemci, vidim da se nalazite desetog. stizem u vase krajeve koji dan kasnije. viza se pravi za koji dan. na nesto jace od mesec dana. ne znam nikog od vas, nadam se da ce biti prilike da se negde sretnemo. centrala ce mi biti u delftu. zapljunucu se u amsteradamu sigurno, da obidjem stare staze. nadam se i vikend izletu do belgije, ako u medjuvremenu ne zarate. :) rotterdam i den haag se podrazumevaju. sve sugestije za provodjenje slobodnog vremena su dobrodosle.

Link to comment

Ja se bojim da su mi se neki raniji planovi preselili za subotu 10.11, pa se vidimo neki drugi put... :( (Idemo u Antverpen da kupujemo vibratore...Zao mi je - prioriteti su u pitanju ^_^ )

Link to comment

2 betty: ja sam verovatno najgora osoba za skupljanje telefona - mobilni vrlo nerado koristim i redovno ga zaboravljam. zato -> saljite svoje brojeve betty :)2 amelija: :)2 baklavica: ovde je garant bolja ponuda. no bice prilike.2 bup: naravno, javi se.

Link to comment

Ja sam za (produzeni) vikend u poseti tazbini u 's-Hertogenbosch-u. Imamo neku zurku u petak uvece, pa ako ne zaglavimo suvise dugo i ako nam za subotu nije vec unapred pripremljen plan i program, rado bih vam se pridruzila (sama ili +1)...tj. ako smem da se osetim dobrodosla. :) Miss Amelija moze da bude zaduzena za mene, ako se slaze. wink.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...